Stojací lampy trojnožka

Doporučené kategorie

  Lampy trojnožky – velký trend na třech nohách

  Co je to stojací lampa trojnožka?

  Stojací lampa trojnožka je kombinací stabilního podstavce se třemi nohami a textilního stínidla nebo bodového světla. Tyto trojnožky často připomínají stativy fotoaparátů a jsou k dostání v nejrůznějších stylech a kombinacích podstavce a stínidla – ideální k vytvoření ostrůvků světla nebo pokud potřebujete dodat místnosti určitou strukturu.

  Z jakých materiálů se lampy trojnožky vyrábějí?

  Dřevěné trojnožky

  Mnoho lamp trojnožek má dřevěný podstavec, takže jsou dokonalou volbou pro vytvoření útulného interiéru.

  Dřevěné stojací lampy vnášejí do místnosti hřejivost a pohodlí a zároveň vytvářejí příjemný kontrast k hladkým a lesklým kovovým povrchům. 

  lampa-trojnozka Marvin

  Kovové trojnožky

  Stojací lampy trojnožky vyrobené z kovu zdůrazňují výrazný městský charakter a mají trochu syrové, vintage kouzlo.

  Design trojnožek ostatně vychází ze vzhledu stativů na fotoaparáty a studiového osvětlení. 

  lampa-trojnozka

  A co stojací lampy trojnožky s bodovými světly?

  Jak již bylo zmíněno, design lamp trojnožek vychází ze vzhledu stativů na fotoaparáty a studiového osvětlení a zdůrazňuje elegantní atmosféru inspirovanou Hollywoodem.

  Bodové lampy trojnožky skvěle zvýrazní určité designové prvky, jako jsou obrázky a sochy, ale to není vše – většinu modelů lze naklonit nahoru a použít je jako tzv. uplightery, tedy svítidla se světlem namířeným směrem ke stropu.

  lampa-trojnozka Evy

  Jsou stojací lampy trojnožky výškově nastavitelné?

  Ano, u řady modelů lze nastavit výšku, což je velmi praktická funkce. Podívejte se na popis příslušného výrobku, a pokud byste ohledně této funkce měli další otázky, obraťte se na náš tým zákaznických služeb.

  lampa-trojnozka Katie
  lampa-trojnozka
  lampa-trojnozka

  V jakých barvách a stylech jsou stojací lampy trojnožky dostupné?

  Stojací lampy trojnožky nabízíme v různých stylech a kombinacích. Dřevo je například dostupné v celé řadě různých barev a typů – a to se opravdu hodí, pokud si chcete vybrat stojací lampu trojnožku, která bude ladit s vaší komodou či skříní. Dřevěná stojací lampa trojnožka v kombinaci s bílým látkovým stínidlem vyzařuje skandinávský půvab a působí velmi útulně.

  Oblíbené jsou také lampy trojnožky v černé barvě, zejména v kombinaci s elegantním stínidlem ve zlaté barvě. Šedé trojnožky jsou obvykle k dostání jako lampy s bodovými světly v industriálním stylu.

  lampa-trojnozka
  lampa-trojnozka ze dreva Nida

  Existují lampy trojnožky od renomovaných designérů?

  Designéři obrátili svou pozornost na lampy trojnožky již dávno a uvedli na trh různé úchvatné modely.

  Příznivci skandinávských interiérů ocení severské kouzlo lampy 'Carmina' navržené Sørenem Ravnem Christensenem a Andersem Klemem pro řadu UMAGE. Preferujete extravagantní designy? Podívejte se tedy na model 'Flora' od studia Zanini de Zanine v řadě SLAMP a nechte se okouzlit souhrou světla a stínu. Pokud máte rádi klasické designové osvětlení, doporučujeme nádhernou interpretaci stojací lampy 'Kushi' od Alberta Saggii & Valeria Sommelly z řady KUNDALINI.

  lampa-trojnozka Tripod bílá
  lampa-trojnozka Flora od Slamp
  moderní LED-lampa-trojnozka-Kushi

  Máte ještě nějaké dotazy ohledně stojacích lamp trojnožek? Rádi vám pomůžeme! Zavolejte nám na +49 (0) 66 42 - 406 99 0 nebo vyplňte náš kontaktní formulář.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  300 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.