Stolní lampa Mia

2600453X
Stolní lampa Mia zelená/šedá
A++
Cena od  4 901,00 Kč
vnější šedá, uvnitř fuchsie vnější šedá, vnitřní bílá vnější šedá, vnitřní oranžová zelená na vnější straně, šedá uvnitř

* Required Fields

Produkt není moméntálně k dispozici

  • Doprava zdarma
  • Připraveno k odeslání
  • Vrácení zdarma do 60 dní
  • Výdejní místa dopravce
  • Záruka nejlepší ceny
Sdílet:

Jste podnikatel nebo firma? Nakupujete často nebo ve velkém množství?

Náš tým se o vás postará, výhodné podmínky jsou samozřejmostí.

Kontaktujte naše prodejce

Technické parametry

Domus

Stolní lampa Mia

Zboží č.2600453X
VýrobceDOMUS
Energetická třídaA++

Popis produktu

  • Prémiová jakost

Stolní lampa MIA svítí ve dvoubarevné vlněné plsti


Velmi originálně navržená stolní lampa MIA vyrobená z dvoutónové vlněné plsti zdobí každý moderní pokoj individuálně. Uzávěr knoflíku na zadní straně lampy vypadá obzvláště chytře. MIA má průhledný kabel a je dodáván s ručním spínačem. Součástí dodávky je vysokonapěťová halogenová žárovka.

Možná je vlněná plst v zásadě spjata s rustikálním oblečením a rustikálním doplňkem, ale pokud se podíváte na tuto lampu, okamžitě vás to naučí lépe, protože MIA je absolutně aktuální z hlediska designu, což je v neposlední řadě kvůli barevnému schématu ! Ale vlněná plsť může stále nabízet všechny výhody, které byly oceňovány před staletími: Je nehořlavá a přirozeně mazaná, takže nečistoty nemají šanci nalepit.

Výroba svítidel je zaměřena na ekologickou udržitelnost s ručně vyrobenými výrobky z Německa - lidé a životní prostředí

DOMUS může zářit jako výrobce osvětlení s dlouholetými zkušenostmi, protože společnost byla založena v roce 1966. Od té doby se filozofie vytváření světla pro život nezměnila a poptávka po vysoké kvalitě a udržitelné produkci byla téměř zdokonalena. I když výroba probíhá za pomoci vynikajícího technického vybavení, DOMUS se stále považuje za manufakturu, ve které lidé s dovedností a řemeslnou zručností ručně vyrábějí vysoce kvalitní světelné produkty pro ostatní lidi. Designéři, speciální dřevěná svítidla, konstruktéři a projektanti osvětlení společně vytvářejí svítidla, která vypadají nadčasově a mají také dlouhou životnost z hlediska technologie, což přesvědčí zákazníky napříč. Snaha společnosti DOMUS o ekologickou odpovědnost se ukazuje mimo jiné ve skutečnosti, že se používají hlavně obnovitelné přírodní suroviny a při výrobě v Německu se vyhýbá zbytečným přepravním trasám.

Energetická třída

A++ A+ A B C D E

Potřebujete poradit?

Naše zákaznická link je tady pro vás Po - Pá: 9:00 - 20:00 So: 9:00 - 14:00.

228 888 280 Otázky ohledně produktu
Naše doporučení