Stropní bodová svítidla

Doporučené kategorie

  Lištová svítidla

  Nasvícení vašeho domova pro každou příležitost

  Každá místnost v každém domově je jiná, takže ať hledáte uklidňující efekt do obývacího pokoje, cíleně zaměřené osvětlení na stěny do chodby či zimní zahrady nebo oslňující světelné prvky do kuchyně, kde vaříte nebo bavíte své hosty, naše pevné i naklápěcí LED lištové systémy osvětlení dodají vašim místnostem záři, jakou si zaslouží.

  černá lištová svítidla

  Jaké typy lištového osvětlení jsou k dispozici?

  Ať už hledáte pevné bodovky nebo potřebujete nastavitelné světlo k nasvícení různých zón, u nás najdete bodovky v celé řadě barev – a samozřejmě i standardní bílé – které rozzáří všechny typy interiérů, od moderního a retro až po vintage či industriální.

  Proč jsou pro lištové systémy osvětlení ideální LED bodovky?

  Po dlouhou dobu byly volbou číslo jedna pro lištové osvětlení halogenové žárovky, protože jsou kompaktní a nabízejí celou řadu možností.

  Avšak dnes jsou nejoblíbenější volbou LED žárovky.

  Proč?

  Z mnoha důvodů.

  LED bodovky jsou nejen energeticky úspornější a vydrží mnohem díle než halogenové žárovky, ale také poskytují příjemnější světlo a ušetří vlastníkům nemovitostí až 60 % energie a nákladů.

  stropní svítidla
  bílá lišta světla
  stropní svítidla

  Jak se stropní bodovky na liště správně nastavují?

  V závislosti na tom, co chcete zdůraznit, můžete nastavit bodovky do jakéhokoli směru, který si budete přát.

  Chcete přitáhnout pozornost k obrazu?

  Není problém – stačí mírně upravit směr a než se nadějete, bude reprodukce od van Gogha opravdovou hvězdou vašeho obývacího pokoje nebo chodby.

  Ale to není všechno.

  Bodovky na liště jsou také ideální pro osvětlení pod policemi, knihovnami a skříněmi a pokud chcete osvítit celou místnost, stačí je naklonit do širokého úhlu a světlo pronikne do všech, i těch nejtmavších koutků místnosti.

  Potřebuji pro lištová svítidla měnič?

  Lištová svítidla většinou fungují na 230 voltů, stejně jako běžná stropní svítidla. Na stránkách našich výrobků najdete tuto informaci v podrobnostech o výrobku.

  Většinou tam bude stát něco jako: „Napájecí napětí ve voltech: 230“.

  Pokud by byly nutné dodatečné měniče, bude to uvedeno v popisu výrobku.

  Lze všechny stropní bodovky a lištové systémy natáčet nebo naklápět?

  Většinou lze všechna lištová svítidla naklápět či natáčet. Existují však i modely, které mají pouze pevné bodovky.

  Pro jistotu si proto před nákupem přečtěte popis výrobku.

  stropní svítidla

  Chcete zjistit více o našich lištových systémech osvětlení? Nebo o jakémkoli jiném tématu, které se týká stropních bodovek, lištového či bodového osvětlení? V takovém případě vám náš přátelský tým odborníků s radostí odpoví na jakékoli otázky. Zavolejte nám na číslo +420 228 888 280 nebo nás kontaktujte e-mailem.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 50 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  300 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.