Stropní ventilátory se světlem

Doporučené kategorie

  Stropní ventilátory se světlem – Elegantní a praktické

  V letních vedrech je pobyt uvnitř někdy velmi nepohodlný. Je moc teplo na to, abychom si mohli doma opravdu odpočinout, ale zároveň je obtížné najít útulné osvětlení pro chladné večery. O jednom řešení bychom věděli – stropní větráky se světlem! Tato svítidla se stanou báječným doplňkem vašeho interiéru: poskytnou vám krásné světlo a tolik potřebný chladivý vánek a zároveň potřebují jen jednu stropní přípojku.

  Stropní ventilátor
  Stropní ventilátor
  Stropní ventilátor

  Jak instalovat větrák na strop se světlem?

  Stejně jako jakýkoli jiný stropní ventilátor, s použitím běžné stropní přípojky (L, N, PE). Stropní větrák a světlo lze ovládat odděleně pomocí tahového vypínače nebo praktického dálkového ovládání. Ke všem výrobkům je přiložen podrobný návod na instalaci – a pokud budete mít pochybnosti, vždycky můžete kontaktovat elektrikáře, který se o všechno postará. Naši odborní poradci vám rovněž rádi pomohou. Pokud máte jakékoli dotazy, jednoduše nám zavolejte nebo nám pošlete e-mail a než se nadějete, bude vaším domovem vát svěží větřík. Naše kontaktní informace naleznete níže.

  Prodáváte stropní ventilátory s LED světelnými zdroji?

  Samozřejmě. LED technologie si dláždí cestu do širokého spektra osvětlovacích těles – včetně stropních ventilátorů. Můžete si vybrat mezi svítidlem s permanentní LED technologií nebo se standardizovanou objímkou, například E27. Můžete také vybavit svůj stávající stropní ventilátor vhodnou LED žárovkou a vychutnat si svěží vánek i optimální osvětlení – a přitom také ušetřit peníze a chránit životní prostředí.

  Stropní ventilátor

  Mohu si koupit stropní větrák se světlem na dálkové ovládání?

  Pokud chcete ovládat svůj stropní ventilátor a světlo a přitom nemuset hnout ani prstem, jste tady správně – mnoho z našich stropních větráků se světlem má dálkové ovládání. Velice praktické! Funkce dálkového ovládání se u jednotlivých modelů liší. Ve většině případů však rozsvěcí a zhasínají světlo a ovládají rychlost větráku. Někdy je také možné stmívat světlo.

  Je možné u některých stropních ventilátorů stmívat světlo?

  U některých výrobků ano. Pokud žádáte od svého stropního ventilátoru a světla maximální pohodlí a flexibilitu, doporučujeme vám zvolit stmívatelný. Při výběru svítidla se jednoduše podívejte na popis výrobku a ujistěte se, že je v něm uvedeno „Stmívatelné: ano“. Pak už jen stačí připojit vhodný externí stmívač a během chvilky si budete moci užívat dokonalé světlo a dokonalý vánek.

  Pokud máte jakékoli dotazy ohledně externích stmívačů, včetně toho, který použít pro svítidlo s permanentními LED zdroji a který s vyměnitelnou žárovkou, rádi vám odpovíme. Stačí nám zavolat nebo nám napsat krátkou zprávu na odkazu níže.

   

  Lze stropní ventilátory se světlem používat v zimě?

  V zimě je stropní ventilátor také velmi důležitý – kromě světla, které poskytuje a které je nejspíš ještě užitečnější než v létě, má ještě jednu funkci. Zajišťuje totiž cirkulaci teplého vzduchu od radiátoru nebo krbu rovnoměrně po celé místnosti – tato funkce je známá také jako zimní režim nebo vratná funkce. V zimním režimu žene otáčející se větrák teplý vzduch, který stoupá ke stropu a tam uniká, zpět dolů k vám, takže zajišťuje, aby vám bylo hezky teplo a zároveň jste ušetřili náklady na topení.

  Tuto funkci bohužel nemají všechny stropní ventilátory. Určitě se podívejte, zda popis výrobku u vašeho vybraného ventilátoru obsahuje „Zahrnuje proudění/zpětné proudění – ano“ a užijte si útulnou zimu v teple.

  Nabízíte stropní větráky se světlem od značky Westinghouse?

  Samozřejmě! Westinghouse je předním evropským výrobcem stropních ventilátorů, který samozřejmě nabízí i doplňková svítidla. Abyste si mohli být jistí, že váš ventilátor je pravým značkovým výrobkem, dbejte na to, aby v horní části stránky výrobku bylo uvedeno Westinghouse . Nebo to udělejte ještě jednodušeji a vyhledejte si tady svůj ideální stropní ventilátor se světlem.

  Lze ovládat stropní větráky se světlem pomocí tahového spínače?

  Ano, můžete si vybrat mezi tahovým spínačem a dálkovým ovládáním. Záleží jen na tom, co upřednostňujete.

   

  Chcete zjistit více informací o stropních ventilátorech se světlem nebo máte konkrétní dotaz? Zavolejte jednomu z našich odborných poradců.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.