Světelné řetězy

Doporučené kategorie

  Světelné řetězy

  Světelné řetězy pro každý styl a příležitost

  Ať už chcete svůj domov rozzářit bez ohledu na roční období, vytvořit nádherně elegantní atmosféru pro svatební den nebo si trochu zpříjemnit pracovní prostor, máme pro vás světelné řetězy pro každý styl a příležitost.

  Samozřejmě včetně Vánoc!

  Při jakých příležitostech můžete vyzdobit prostory světelnými řetězy se žárovkami?

  Na světelných řetězech je skvělé, že je můžete použít k navození útulné nebo elegantní atmosféry po celý rok. S jejich pomocí rozjasníte pracovní prostor nebo dodáte eleganci svatebnímu dni – a proto v našem sortimentu najdete mnohem více než jen tradiční svítící řetězy na vánoční stromek.

  K dostání jsou světelné řetězy pro každou příležitost a styl zařízení interiéru, od industriálního po skandinávský, jednotlivé světelné body, kužely, koule a dokonce i žárovky ve veselých nebo běžných barvách.

  Vánoční řetězy Sirius
  světýlka od Best Season
  vintage světýlka od Best Season

  Jak se světelný řetěz upevňuje?

  evnění světelných řetězů není složité.

  Pokud je používáte např. jako dekoraci jídelního stolu nebo příborníku, potřebujete ve většině případů pouze elektrickou zásuvku.

  Chcete-li však upevnit světelnou šňůru na zeď nebo strop, musíte mít na paměti několik věcí, aby bylo upevnění vašich světel pevné a bezpečné.

  Jedním z nejoblíbenějších způsobů upevnění je průhledná oboustranná lepicí páska, která stačí pro většinu hladkých povrchů. U drsných povrchů doporučujeme jednotlivé hmoždinky, přes které se pak světelný řetěz ovine.

  Mezi další možnosti patří svorky nebo hřebíčky, některé světelné řetězy se zase upevní na okna, sklo nebo plasty pomocí přísavek.

  Světelné řetězy lze také umístit kolem jakéhokoli pevného rámu bez použití dalších držáků, např. na sloupky postele, police, rámy na plátna a obrazy nebo ploty.

  A když už mluvíme o plotech, pokud chcete pověsit světelné řetězy venku, doporučujeme použít okapové háky, díky nimž dosáhnete požadovaného vzhledu.

  Pokud ale nic z výše uvedeného není to, co hledáte, protože chcete jenom něco nového na vánoční stromek – proč nezkusit naše bezdrátové svíčky na vánoční stromky?

  Tato energeticky úsporná LED světla jsou napájena standardními bateriemi AA nebo AAA a lze je umístit kamkoli na větve stromku.

  světýlka do ložnice
  Světelné řetězy lze instalovat kdekoli nebo je ovinout kolem pevných rámů.
  svítidlo s baterií Konstsmide

  Pro vánoční stromek doporučujeme bezdrátové svíčkové osvětlení.

  Jaký je rozdíl mezi vnitřními a venkovními světelnými řetězy?

  Světelné řetězy pro vnitřní použití se nesmějí používat na zahradě, terase ani balkónu. Venkovní světelné řetězy musí mít stupeň krytí IP44 nebo vyšší, což je chrání před stříkající vodou a pevnými cizími tělesy o velikosti více než 1 mm.

  Je pořád ještě nutné vyměňovat žárovky na světelných řetězech?

  Výměna žárovek na moderních LED světelných řetězech již není možná.

  Ale nebojte se – LED žárovky mají dlouhou životnost a vy si budete moci užívat svá světýlka po celá léta, aniž byste museli hledat náhradní žárovky.

  světýlka od Konstsmide
  vánoční hvězdný řetěz od Best Season
  barevná venkovní světla
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Nenechte si ujít nabídky Black Friday!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a využijte nejlepší nabídky!

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.