Svítidla pro 1fázový kolejnicový systém

Doporučené kategorie

  Jednofázové kolejnicové světlo

  Světla na jedné hlavní koleji

  Má vaše celkové světlo problémy s osvětlením větších prostor u vás doma nebo ve firmě?

  Zkuste tedy zvážit kolejnicový systém osvětlení, který vám pomůže projasnit oblasti, kam vaše hlavní stropní svítidlo nedosáhne.

  Perfektní pro místnosti nebo prodejní plochy s několika pracovními prostory, zónami pro přípravu jídla a stoly.

  kolejnicový systém světla

  Kdy se namísto stropního svítidla používá kolejnicový systém?

  Kolejnicové systémy osvětlení se používají ve velkých, složitějších místnostech, například v kuchyních s několikadílnými pracovními plochami nebo dlouhými jídelními stoly, kde jedno jediné stropní svítidlo nedokáže osvětlit celý prostor.

  V tomto případě se pro projasnění prostor, kam základní světlo prostě nedosáhne, používá jednofázový – nebo jednookruhový – kolejnicový systém.

  Co jsou to jednofázová kolejnicová světla?

  Jednofázový kolejnicový systém osvětlení vám umožňuje přidávat dodatečná světla pro osvětlení dalších prostor nebo velké či neobvykle tvarované místnosti. Avšak protože jsou napojena na stejný okruh jako hlavní svítidlo, lze je rozsvěcet, zhasínat nebo stmívat jen společně.

  Jednofázové kolejnicové systémy osvětlení jsou oblíbené nejen pro domácí použití. Používají se také ve studiích a k osvětlení výloh.

  A protože se snadno přemisťují, umožňují majitelům bytů i firem měnit rozložení místnosti a přitom si nelámat hlavu s tím, jak osvětlit temnější kouty.

  kolejnicový systém světla
  kolejnicový systém světla

  Jaký je rozdíl mezi třífázovými a jednofázovými kolejnicemi?

  U jednofázových kolejnic je k dispozici jen jeden živý vodič, takže světla lze rozsvěcet, zhasínat či stmívat jen najednou.

  Třífázová kolejnice rozdělí jeden živý vodič na tři, takže můžete světla rozsvěcet, zhasínat nebo stmívat nezávisle na sobě.

  Chcete zjistit více o našich jednofázových kolejnicových systémech osvětlení? Nebo o jiném tématu týkajícím se kolejnicového osvětlení? V takovém případě vám náš přátelský tým odborníků s radostí odpoví na jakékoli otázky. Zavolejte nám na číslo +420 228 888 280 nebo nás kontaktujte e-mailem.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.