Zpět do přírody

Dřevěné lampy, které musíte mít

Broušené, lakované, leštěné nebo jako povaha jej vytvořil: Dřevo má tolik podob, které mohou být použity k vytvoření nekonečné množství svítidel v řadě aspektů. Wood žárovku šťastně s rustikálními lampami ze silných větví, procházející dřevěných lamp smíchaných s textilií nebo závěsné svítidlo z tenkých proužků dřeva, je zde pro každého.


Lehký a přirozený


Svítidla s lehkými dřevěnými prvky, které se zaměřují na denním světlem a přinášet radost do našich domovů. Designy vídeňské proutí s papírem lampy - s bílým světlem a hřejivý pocit se usadil v našich obývacích pokojů!

Nakupovat

Nechte se pohltit


Dřevěné trámy, jako povaze stvořil, nebo dokonce ve tvaru tvoří scénu pro roj objímek, které zabalit jejich kabely volně kolem nich. Také pěkná s hezkou žárovek s stínítka v klecích nebo betonu.

Nakupovat

Harmonické spojení materiálů


Jsou to skuteční favorité scandi stylu: Je-li dřevo tvoří symbiózu s odstínem látky nebo papíru, hygge styl je na denním pořádku. Odstíny dát zapálit příjemně měkký a teplý efekt.

Nakupovat

Lehkost naživu


Dřevěné latě svítidla upoutat pozornost a perfektně hodí do jednotlivých interiérů. Díky nim linky, dřevěné lamely vytvoří jasné světlo a přátelskou atmosféru.

Nakupovat

Unikátní inspirace v přírodě


Dřevo, čisté a neošetřené, je ideální pro osvětlení nápady mají individuální charakter. Přírodní větve, naplavené dříví nebo dřevěné sloupy používané vrba upoutat pozornost.

Nakupovat

Sleva už vám nikdy neunikne!

Newsletter světla24.cz

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Minimální hodnota nákupu je 1 800 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.