Trendy roku 2021

Vše, co potřebujete vědět o osvětlení tohoto roku

Rok 2021 s sebou přináší atmosféru inovace, pokud jde o osvětlení obytných prostor. Vlna nových trendů, které reagují na nové potřeby a touhu osvěžit čtyři stěny! Od jednobarevných lamp až po nejvtipnější lampy inspirované značkami a symboly, až po kouzlo přírodních tónů a nejluxusnější purismus - zde jsou všechny nové trendy, které oživí váš interiér.

Set a Sign

Světla, která upoutají pozornost

Příklad extravagantního osvětlení, které sotva zůstane bez povšimnutí. Kreativní mysl, která se ráda vyjadřuje prostřednictvím umění, najde v těchto jedinečných kouscích chléb pro své zuby. Se sloganem „Zanechte stopu“ tento trend transformuje vše, co upoutá pozornost, na skutečný styl.

Trendy roku 2021
Purist Luxury

Kouzelný minimalsmus

Protiklady přitahují, a zde se spojuje minimalismus a luxus, který se stává trendem, pokud jde o osvětlení pro rok 2021. Ušlechtilé materiály v symbióze s tóny černé, s odstíny mosazi a zlata, vytvářejí jemné linie a jemné stíny .

Trendy roku 2021
Single-Colour-Chic

Chic barvy a grácie

Elegance jednobarevnosti přináší do našich obývacích pokojů bohaté a výrazné barvy. Tento trend chce, aby každý kousek měl jednu plnou barvu, bez nuancí, aby barva byla nesporným protagonistou scény. Perfektní kulisou pro tento monochromatický vzhled jsou objemné lampy umístěné ve velkých prostorech. Od lesklých po matné povrchy je vše povoleno!

Trendy roku 2021
Keep it grey

Lampy v odstínech šedi

Ušlechtilé a čisté tóny šedé v kombinaci s designem klikatých a podmanivých tvarů: odstíny šedé jsou elegantní, vysoce kvalitní a moderní. Věrní heslu „Keep it Grey“ se designéři vědomě vzdávají barevných kombinací a místo toho nám nabízejí všechny představitelné odstíny šedé, a to prostřednictvím neobvyklých materiálů, jedinečných provedení, vzorů a potisků.

Trendy roku 2021
Fresh Shades of Beige

Osvěžující odstíny krémové

V nadcházejícím roce zajistí lampy ve světlých odstínech béžové harmonický, svěží a přirozený nádech našich obytných prostor. Svítidla s živými, hranatými, špičatými a měkkými tvary jsou harmonicky kombinována s teplým a příjemným bílým světlem. Ať už se jedná o klasický lichoběžník nebo o živé kompozice, v těchto modelech je stínidlo oslavováno jako žádný jiný trend.

Tendenze illuminazione 2021
Back to the Woods

Tóny a vůně dřeva

Přinášíme les do našeho domova se skutečnými jedinečnými kusy, jejichž detaily ze světlého dřeva nejsou založeny na symetrii, ale na přirozenosti. Přirozeně pěstované suky, jedinečné obilné a bambusové dřevěné prýmky jsou hlavními rysy tohoto trendu, který se zaměřuje na přírodní tóny dřeva. Ideální pro skandinávský a boho-chic obývací pokoj.

Trendy roku 2021
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 60 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Sleva už vám nikdy neunikne!

Newsletter světla24.cz

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 200 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.