Natural Vibes

Svítidla z přírodních materiálů

S ratanem, bambusem, banánem a konopím měníme naše obytné prostory na harmonické a příjemné místo s přirozeným nádechem. Světla vyrobená z udržitelných materiálů ve světle hnědých tónech v kombinaci s trávou pampas a spoustou zelených rostlin oživují pocit exkurzí do přírody.

Nakupovat světla z přírodních materiálů

Urban-Jungle

Industriální styl svítidel

Stylové městské půdní prostory doplňujeme rostlinami a přírdoními materiály. Pro náš interiér to znamená: Přidáváme zelené rostliny do řady světel ze dřeva, betonu a kovu s trubkami, ventily a nýty, které zajišťují větší útulnost. To vytváří v našem interiéru zelenou džungli s továrním kouzlem!

Nakupovat industriální svítidla

Black Designstatements

Černá svítidla

Kombinace černých prvků, které udávají tón a odstíny zelené s bujnými pokojovými rostlinami jsou v módě. Sytá černá světla lze použít k nastavení bohatých akcentů - bez ohledu na to, zda jsou puristická nebo extravagantní s důrazným efektem.

Nakupovat černá svítidla

Gold meets Marmor

Zlato a mramor

Náš interiér vypadá svěží a příjemný, když kombinujeme světlé stěny a nábytek se zelenými rostlinami a světly ze zlatých prvků a mramoru. To funguje perfektně v trendové kombinaci materiálů, ale také čisté a puristické samo o sobě. Sklo Opal nebo Murano také vypadá harmonicky se zlatými akcenty.

Zlato s mramorem
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 60 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Sleva už vám nikdy neunikne!

Newsletter světla24.cz

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Minimální hodnota nákupu je 1 800 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.