Schneeflocke

Milý Ježíšku, naděl mi něco pěkného pod stromeček!

Vánoční trendy roku 2020

Vánoce jsou tím pravým obdobím roku, které naplňuje pocitem štěstí děti i dospělé. Pro milovníky dekorací je také ideálním časem na ozdobení interiéru a venku domu lesklýmí a svítivími dekoracemi. Objevte s námi nejnovější trendy ve vánoční výzdobě: od metalické-šik po severský styl, nemluvě o rozkošném klasickém stylu. V této nádherné roční době je všechno možné, pokud popustíte uzdu své fantazii!

Veselé
blyštivé Vánoce

Žádný jiný interiérový trend se nehodí k vánočnímu období tak jako blyštivý kov: s metalickými a kovovými předměty se snadno pracuje. Elegantně přináší do obývacího pokoje vřelý, teplý a příjemný nádech. Míx mědi, zlata a stříbra pro ještě „okouzlující“ efekt. Kromě vánočního stromku nezapomeňte přidat lesklé papírové hvězdy, žárovky nebo LED svíčky.

Někdo řekl
girlandy a řetězy?

Dobře si pamatujeme dobu, kdy byl vánoční věnec základním vánočním doplňkem. Pokud jste jedním z těch nostalgických milovníků zlatých a stříbrných girland, styl „metalicko-elegantní“ je ideální pro malý upgrade vánočního stylu vašeho domova. Elegantní nuance kovu v kombinaci se světlem vytvářejí jiskřivou podívanou, která „starým“ girlandám nemá co závidět.

Nakupujte šik kovové vánoční dekorace – hned teď

Schneeflocke

Útulný severský
hygge styl

Ve světě dekorací představuje severský styl teplo a útulné pohodlí. Pokud o tom přemýšlíte, tato dvě slova dokonale zapadají do vánoční nálady, že? Pokud se rozhodnete vyzdobit svůj domov o Vánocích ve skandinávském stylu, zde je váš seznam nezbytných věcí: dřevěné vánoční figurky v bílých tónech, světlí sobi, třpytivé vánoční stromky. Nech párty začne ve své nejhyggečtější podobě!

Sob Rudolf se bude cítit jako doma

Oknem sledujeme krásnou zasněženou krajinu a útulné domky s kouřícími komíny. A v teplém obývacím pokoji na nás čeká ta nejpříjemnější vánoční atmosféra. Papírové hvězdy a girlandy, siluety dřevěných vánočních stromků, figurky andělů, které jakoby ožívají a samozřejmě středobod : vánoční stromek se sněhovým efektem zdobený elegantními křišťálovými koulemi. Ach, sladké Vánoce ....

Nakupujte severské vánoční dekorace – hned teď

Schneeflocke

Vánoce s přírodními materiály

Vánoce nemusí být kýčovité nebo okázalé! Naopak: pokud dáváte přednost přírodním dekoracím se spoustou dřeva, bambusu, papíru a v béžových tónech, letos si váš obývací pokoj může dopřát a předvést velmi přirozený vánoční vzhled. Některé z našich vánočních ozdob tak skvěle zapadají do interiéru, že je dokonce můžete nechat po celý rok nosit ve svém obývacím pokoji.

S láskou pro přírodu

Když se zaposloucháme do příběhu Vánoc a jejich zrodu, v mysli se nám objeví představa chladné a hvězdné noci a jeslí s volem a oslem. Čistá krása přírody letos o Vánocích klepe na dveře, nechme vstoupit do našeho domova teplé bílé světlo, které nás odvede od shonu každodenního života.

Nakupujte vánoční dekorace v přírodním stylu – hned teď

Schneeflocke

Sním o
bílých Vánocích

Bílé Vánoce ... Tak takové budou letošní dekorace. Milujeme čistý bílý vzhled a trend „all white“ prostě dokonale zapadá do sváteční výzdoby. Lesklé bílé papírové hvězdy, věnce na vchodových dveřích, svícny, svíčky nebo vánoční ozdoby na stromčeku. Několik sněhových vloček a pár vánočních koled a atmosféra bude jako ze snu

Padá sníh...

Bílá zima je za rohem, tak šup a krásně si ozdobme každý kout svého obydlí. Bílé postavy, od ledních medvědů po soby v lakovaném dřevě, přinášejí do našeho domova ten svěží a zimní nádech, který se nám tak moc líbí. Nesmí nám chybět typické františky a zasněžené šisky. A ejhle, kouzlo Vánoc je tady..

Nakupujte vánoční dekorace v bílých barvách – hned teď

Schneeflocke
Schneeflocke
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 60 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Sleva už vám nikdy neunikne!

Newsletter světla24.cz

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 200 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.