Svítidla ve venkovském stylu

Svítidla ve venkovském stylu

Cottage chic již dlouhou dobu v módě, a to nejen v malých městech, ale i ve velkých městech. Idylický klima se hodí do každého interiéru. Jeho moderní varianta je velmi podobný skandinávském stylu.


Co vyčnívá venkovském stylu?

Světlé dřevo, prvky skla a keramiky


Moderní styl chata by se dalo nazvat rustikálním stylu Hygge bratr. Politika je o útulnost s množstvím dřeva. Ve venkovském stylu by neměla selhat dotkne skleněné a keramické části a masivní kovové součástky.

Návrhy

V kuchyni ve venkovském stylu


Typické venkovské kuchyně se neobejde bez keramických lamp. Zvláště zajímavé lampy prezentovat ve formě prolamované formě, která hru světla a stínu na stěnách. Přírodní cosines aby čtyři stěny lampy dřevěný ..

kuchyňská svítidla

Návrhy

Venkovském stylu v obývacím pokoji


Rustikální trámy a vrzající palubky - takže to, co je představoval bydlení na venkově. Lampy vyrobené ze dřeva, skla a světlé odstíny tkanin se perfektně hodí do něj. Ideální způsob, jak vytvořit zónu odpočinku v obývacím pokoji je použít stojací lampu vedle křesla nebo pohovky.

Svítidla do obývacího pokoje

Návrhy

Venkovském stylu lustr


Masivní, dosahující do minulosti, stylové - základní aspekty osvětlení domu ve venkovském stylu. Na snímku nahoře se nejlépe hodí lustr z kovu nebo těžkých modelů s skleněných válců, které se podobají blikání svíčky.

lustry

Návrhy

Venkovském stylu venku


Masivní venkovské stylu lampy jsou také určeny pro zahradu. Stylové kovové lucerny krásně zdobené surových cihlových zdí a vstup do domu, lucerny, zahradní chaty v optice přináší klasickou atmosféru venkovského prostředí.

venkovní osvětlení

Návrhy
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 60 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Sleva už vám nikdy neunikne!

Newsletter světla24.cz

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 200 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.