Zapuštěná nábytková svítidla

Doporučené kategorie

  Rozzařte své skříňky s pomocí nábytkových světel

  Osvětlení nábytku dokáže rozzářit šatní skříně, kuchyňské skříňky, knihovny, prádelníky a vitríny. A dělá to diskrétně, nepřitahuje na sebe pozornost. Nábytková světla se nechtějí předvádět nějakým nápadným a honosným designem. Jsou jednoduchá a nenápadná. Jsou tu k tomu, aby poskytovala světlo – a dělají to velmi dobře! 

  Tato drobná svítidla, která splynou se dřevem, perfektně nasvítí obsah vašich skříněk. Vaše sbírka limitované edice vinylových desek nebo DVD tak získá pozornost, jakou si zaslouží. Jakékoli jeviště potřebuje perfektní osvětlení. A neplatí to jen pro divadlo. 

  nabytkova svetla
  nabytkova svetla

  Jak se osvětlení nábytku instaluje?

  Je několik možností:

  • Jednoduše nainstalujte na hladký povrch plastový kroužek a vsaďte svítidlo. Výhody: Nemusíte vrtat díry do nábytku. Nevýhody: Svítidlo bude asi o 1–2 cm vyčnívat.
  • S využitím montážní pružiny. Pro tento způsob budete muset vyvrtat slepý otvor – do něj pak umístíte svítidlo s pružinou. Pružina se pak stlačí, takže přijdete vpravo i vlevo asi o 5 cm. Pružinu je také vidět.
  • Vyvrtání slepého otvoru a upevnění svítidla do něj. Díky tomuto způsobu bude všechno pěkně v rovině a vidět bude jen svítidlo. Je to perfektní způsob k prezentaci skříněk a poliček.
  • V případě delších svítidel budete muset do dřeva vytvořit větší drážku. Podívejte se do podrobností o výrobku, kde najdete rozměry pro vrtanou drážku.

  Zní to moc složitě? Jednoduše kontaktuje náš tým odborníků. Kontaktní informace jsou uvedeny níže.

  nabytkova svetla
  nabytkova svetla
  nabytkova svetla

  Jsou nábytková světla plochá?

  Pokud je ukryjete do slepého otvoru, který jste vyvrtali do dřeva, budou sedět v jedné rovině s povrchem. Tato praktická svítidla jsou velmi plochá i sama o sobě. Jsou koneckonců navržena tak, aby měla na vzhled nábytku co nejmenší vliv. 

  Jak velký je rozměr otvoru, který budu muset pro instalaci světla vyvrtat?

  To záleží na průměru vašeho nábytkového světla. Podívejte se na montážní pokyny, které jsou přiloženy ke svítidlu – v nich najdete správné rozměry. Vyvrtejte otvor, který bude vhodný pro dané svítidlo.

  Jaké žárovky jsou vhodné pro nábytková světla?

  • LED
   Většina nábytkových světel má integrovanou LED technologii. LED žárovky jsou vždy dobrou volbou. Mluví pro ně mnoho důvodů. Ušetří 60 % elektřiny v porovnání s halogenovými žárovkami a 90 % v porovnání s tradičními žárovkami. Podívejte se na náš graf, který uvádí přehled všech výhod.
  • Halogenové
   LED technologie je přítomnost a budoucnost. Halogen je minulostí. Ale halogenová nábytková světla jsou stále ještě k dostání. I když jich už není mnoho. Náš tip: Ušetřete peníze a zvolte LED žárovky.

  Jsou k dostání stmívatelná nábytková světla?

  Stačí se podívat na vybrané svítidlo. Pokud je označené jako stmívatelné, je tomu tak.

  Lze nábytková světla zakoupit v sadě?

  Samozřejmě, často se prodávají v sadách po třech. Koneckonců se jen zřídka používají jednotlivě. 

  Jsou k dostání nábytková světla se senzorem?

  Chcete, aby se světlo rozsvítilo, když je to potřeba? Ať už v šatní skříni, v kuchyňských skříňkách nebo ve vitríně? Zvolte tedy nábytkové světlo se senzorem. Jednoduše se podívejte do podrobností o výrobku nebo se poraďte s naším týmem odborníků. Telefonní číslo a odkaz na náš kontaktní formulář najdete níže.

  Jsou k dostání otočná nábytková světla?

  Chcete světlo namířit do rohu skříně? Nebo nasvítit svůj nejmilejší suvenýr ve vitríně tak, jak se sluší a patří? Jednoduše nábytkové světlo nastavte tak, abyste byli spokojeni. Popis výrobku v našem obchodě vám prozradí, zda je váš vybraný model otočný.

  nabytkova svetla
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 50 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  300 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.