Závěsná skleněná svítidla

Doporučené kategorie

  Skleněné lustry

  elegantní a stylové

  skleněné lustry

  Jak vysoko nad stůl mám lustr zavěsit?

  Spodní okraj lustru by měl být 60–80 cm nad horním okrajem stolu. Budete tak mít dost místa na hlavu, zároveň uvidíte svým spolustolovníkům do tváře a krásně osvětlené bude i okolí jídelního stolu.

  Jak se skleněný lustr čistí?

  Lustry se skleněnými stínítky jsou krásné a abyste zajistili, že takové i zůstanou, doporučujeme vám věnovat jim trochu péče. Nemějte obavy, je to velmi jednoduché a nemusíte si na to vyhrazovat spoustu času. Kvalitní základní čisticí rutina vypadá takto:

  • Odpojte svítidlo od pojistky (jistič). Pojistku zkontrolujte pomocí dvoupólové zkoušečky napětí
  • Nechte svítidlo zcela vychladnout
  • Vyčistěte svítidlo podle pokynů výrobce. Společnost Lampenwelt GmbH doporučuje čištění suchou mikrovláknovou utěrkou. Chemické ani biologické čisticí přípravky byste používat neměli
  • Pro svítidla z křišťálového skla se doporučuje speciální čisticí přípravek – přečtěte si informace na obalu

  Řekněte mi něco o výběru vašich skleněných lustrů.

  Máme pro vás dobré zprávy – sklo je v trendu, a to už po mnoho let.

  Proto u nás můžete najít velký výběr skleněných lustrů, doplněných celou řadou dalších materiálů, například korkem, dřevem a textilem. Protože sklo je univerzální materiál, lze z něj vytvářet neustále nové tvary: kulaté, kuželové, ploché, s plástvovou strukturou, vlnité nebo hladké jako zrcadlo. Někteří designéři využívají stylový vintage vzhled mědi, jiní vytvářejí barevná skleněná stínítka v retro stylu. A samozřejmě tu jsou stále ještě závěsná svítidla z kouřového skla – perfektní pro dům zařízený v rustikálním venkovském stylu.

  skleněné lustry

  Jaké žárovky jsou do skleněných závěsných svítidel nejlepší?

  Skleněná stínítka, která jsou průhledná, jsou ideální k tomu, aby se v celé krásně uplatnila i krásná žárovka! Dovolte nám, abychom vám stručně představili LED filamentovou žárovku, která disponuje všemi výhodami LED technologie osvětlení:

  • Energetická úspornost
  • Dlouhá životnost
  • Vysoká odolnost vůči spínání
  • Okamžitý 100% jas
  • Kompatibilní s běžnými objímkami a paticemi

  Nejdůležitější je, že moderní LED verze vypadá stejně jako tradiční žárovka. Díky svým vláknům vyzařuje příjemné, teplé světlo a zároveň vytváří vintage vzhled. Pro skleněné závěsné svítidlo jako stvořená, že? Podívejte se na tyto žárovky v našem obchodě.

  skleněné lustry
  skleněné lustry
  skleněné lustry
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Nenechte si ujít nabídky Black Friday!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a využijte nejlepší nabídky!

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.