Industriální visací svítidla

Doporučené kategorie

  Industriální lustry

  Industriální atmosféra v interiéru

  Závěsná světla v industriálním stylu, vyrobená z kovu, mědi nebo cementu (ano, čtete správně), jsou skvělým způsobem, jak dodat interiéru originalitu a styl.

  Jsou ideální pro osvětlení obývacího pokoje nebo odkládacího stolku a když zavěsíte lustry v industriálním stylu, jako třeba steampunková svítidla nebo lustry ve tvaru klece, nad jídelní stůl, vytvoří námět k rozhovoru při večeři a vaši hosté je budou určitě obdivovat.

  betonová závěsná světla od Lindby
  černá industrialní klecová světla od Lindby
  industrialní závěsná světla od Steinhauser

  Jaká závěsná svítidla jsou aktuálně v módě?

  steampunk závěsná světla od Lindby

  Závěsná svítidla v industriálním stylu jsou momentálně velmi populární.

  Proč?

  Protože industriální styl, který se skládá z ventilů, trubek, oprýskané barvy, kovu a mědi, doplňuje mnoho moderních interiérů, zejména v kombinaci s minimalistickým designem.

  Kromě svítidel vyrobených z kovu jsou velmi oblíbená také betonová stínidla, která jsou se svým drsným charakterem a klidnými odstíny šedé ztělesněním industriálního stylu.

  A pokud hledáte tip na prvotřídní styl?

  Nasaďte do svých industriálních lustrů filamentové žárovky, které připomínají klasické žárovky s uhlíkovým vláknem.

  Jak vysoko by měly být lustry doma zavěšené?

  Tam, kde se lustry používají k celkovému osvětlení, se doporučuje minimální vzdálenost 2 m od podlahy. Pokud však závěsná svítidla používáte k osvětlení třeba odkládacího stolku, můžete je zavěsit tak vysoko nebo nízko, jak budete chtít.

  Jak vysoko nad jídelním stolem by mělo závěsné svítidlo viset?

  Abyste zajistili, že dobře uvidíte na osobu, která sedí naproti vám, a abyste se neudeřili do hlavy, až budete vstávat, měla by být mezi deskou stolu a spodním okrajem stínidla mezera 80 cm.

  bílá industrialní závěsná světla od Eglo
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Nenechte si ujít nabídky Black Friday!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a využijte nejlepší nabídky!

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.