UŽITEČNÉ INFORMACE CHYTRÁ DOMÁCNOST

Pořiďte si chytré žaluzie a rolety

Elektrický, inteligentní navíječ pásů vám samozřejmě ušetří ruční zatahování a spouštění rolet. Výhoda je však mnohem větší. To, co činí automatizaci tak atraktivní, je komfort, který si užijete, když poloha rolety v létě přizpůsobí pozici slunce a zajistí, aby místnosti zůstaly chladné. Výjimečný je také ten pocit, když se v ložnici pomalu zvedá roleta a příjemně nás probouzí sluneční světlo.


Výhody inteligentního ovládání rolet

Chytrá klimatizace

Chytrá klimatizace

Rolety vždy zaujmou perfektní polohu proti slunci. Tímto způsobem zůstávají pokoje v létě příjemně chladné.

Chytré probuzení

Chytré probuzení

Pomale se zvedající rolety vám poskytují nepřetržité a rovnoměrné zvyšování denního světla při probouzení. Nemůžete se probudit přirozeněji!

Chytré únikové cesty

Chytré únikové cesty

V kombinaci s chytrými detektory kouře se zvyšuje domácí bezpečnost. V případě požáru se rolety automaticky zvednou a uvolní únikové a záchranné cesty.


Modernizace navíječe šňůry pro rolety:
Ovládání rolet pro povrchovou a zapuštěnou montáž

Elektrické navíječe roletových pásů jsou ideálním řešením pro modernizaci stávajících roletových systémů. Fungují jako samostatný produkt, ale maximální funkčnost nabízejí po integraci do příslušného systému Smart Home prostřednictvím rádiového mostu.

Pro povrchovou montáž

Díky verzi pro povrchovou montáž není třeba malovat nebo tapetovat. Tato verze je ideální pro dovybavení inteligentních ovládacích prvků v nájemním bytě.

Elektrický navíječ šňůry za méně než 5 500 Kč

Od značky Rademacher

Od značky Schellenberg

Pro zapuštěnou montáž pod omítkou

Zapuštěný elektrický navíječ rolet pod omítkou se instaluje do stávající skříně na pásy. Žádné větší přestavby nejsou potřeba díky nekomplikovanému řešení plug & play a napájení ze sítě pomocí kabelu a zástrčky.

Zapuštěný elektrický navíječ šňůry za méně než 5 500 Kč

Od značky Rademacher

Od značky Schellenberg

Náš tip: Rademacher Start2Smart Kit pro
ovládání rolety za méně než 5 500 Kč

Systém chytré domácnosti, který přesahuje rámec chytrého ovládání žaluzií. No nezní to lákavě? S touto startovací sadou se zapuštěným navíječem pásů a stanicí HomePilot® je začátek automatizované domácnosti snadný a lze ji kdykoli rozšířit.


Ovládání rolet s Homematic IP

Ovládání žaluzií Homematic IP je speciálně navrženo pro žaluzie s elektromotory. Na pohonu je použit adaptér, který je k dispozici pro všechny značkové spínače. Po připojení spínače je možné ovládání pásu prostřednictvím systému Homematic IP.


  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.