Závěsná svítidla od značky FLOS

Inspirace ikonických lamp

Designéři značky FLOS jsou známí vytvářením nových, funkčních a elegantních svítidel. Lampy Flos se staly ikonami interiérového designu i Hollywoodskými hvězdami.

Všechny závěsné lampy FLOS

Arrangements

od M. Anastassiades

Minimalistické a mistrovské: Jemné, geometrické tvary hliníkové stínidla zdobeného černým práškovým lakem vyzařuje něpřímé světlo pro intimní atmosféru.

Objevte nyní

Skygarden

od M. Wanders

Klasické umění žít z Nizozemí: Jednoduché, tmavě hnědé stínídlo kontrastuje s bílým vnitřkem lampy, díky čemuž je vnitřek stínídla zvlášť výrazný a neobvyklý.

Objevte nyní

Fucsia

od A. Castiglioni

Svítidlo vyzařuje příjemnou lehkost díky zcela průhlednému stínidlu. Díky tomu je závěsná lampa mistrovským dílem jednoduchého a puristického designu, který perfektně pasuje do moderních obývacích pokojů.

Objevte nyní

IC

od M. Anastassiades

Jedno z nejoblíbenějších svítidel moderního minimalismu. Inspirace žongléry a cirkusem se nedá zapřít. Dokonale tvarované symetrické svítidlo pro potěšení oka.

Objevte nyní

Wan

od J. Grawunder

„Wan“ znamená v japonštině „mísa“, lampa je takřka mísa plná světla. Svítidlo od kalifornského návrháře Grawundera je skvělým doplňkem každé jídelny nebo kuchyňe.

Objevte nyní

KTribe

od P. Starck

Elegantní mistrovské pro obytné a komerční prostory je tvořeno vnitřní stínidlem z matného bílého polykarbonátu, což vyzařuje zvláště příjemné rozptýlené světlo.

Objevte nyní

Noctambule

od K. Grcic

Noctambule znamená noční sova nebo noční sova, která je během dne spíše neviditelná a aktivní v noci. Stejně tak lampa je během dne diskrétní a večer hlavním poutačem pozornosti.

Objevte nyní

Romeo

od P. Starck

Hrubý drážkovaný design skleněného stínidla evokuje design minulých desetiletí. Tento design ale zároveň zajišťuje, že je světlo vyzařováno rovnoměrně v celé místnosti.

Objevte nyní

Aim

od R. & E. Bouroullec

Tento pozoruhodný lampa s natáčení, potažený kapalné barva hliníkového tělesa a polykarbonátových difuzory byl oba návrháři ve studiu v Paříži.

Objevte nyní

Tatou

od P. Urquiola

Hlavní myšlenkou této lampy bylo vytvořit neomezené množství způsobů použití podle potřeb jejího majitele. Stínidlo s dlouhým kabelem je možné umístit prakticky kamkoliv.

Objevte nyní

String

od M. Anastassiades

Mistr minimalismu vytvořil lampu v černém hliníkovém provedení pro absolutní souhru barev. Zároveň je lampa praktická díky dotykovému senzoru.

Objevte nyní

Smithfield

od J. Morrison

Stínidlo zajišťuje rovnoměrný svit světla díky zaoblenému tvaru stínidla. Silné světlo je tak ideální volbou nad jídelním stolem.

Objevte nyní

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.