Moderní osvětlení

Od severského stylu po industriální vkus

Moderní osvětlení má mnoho aspektů: na jedné straně inovativní technologie LED, filigránové vzory svítidel a minimalistické vzory. Ale styly, které jsou aktuálně v módě, jsou také moderní. Například Skandi chic s dřevěnými prvky nebo vintage styl. Průmyslový vkus městských loftů je také aktuální. Populární barvy jako černá a bílá nebo černá a zlatá jsou také moderní.

Poutavé stropní osvětlení

Všeobecné osvětlení v různých stylech

V moderním interiéru se podle osobních preferencí nacházejí stropní svítidla v nejrůznějších designech a s nejrůznějšími materiály od dřeva po zlato zbarvené kovy. Jednoznačně populární: moderní křišťálová stropní svítidla. V kurzu jsou také osvětlení s možnost stmívání.

Všechna stropní světla

Moderní lustr

Elegantní stylové zvýraznění prostoru

Lustry nejsou vyhrazeny pouze pro vily. Jejich moderní odnože také přispívají k lehké atmosféře v pronajatém bytě. Od variant z nerezové oceli přes modely ve zlatých odstínech až po lustry s křišťálovými aplikacemi - cokoli se vám líbí, je povoleno!

Všechny lustry

Tyto stojací lampy musíte mít

Od dřeva po zlato - naprosto moderní!

Jsou vyrobeny do čtenářského koutku: moderní stojací lampy ve všech svých podobách vypadají skvěle vedle pohovky nebo křesla na čtení. Do interiéru vnáší dotek skandinávského stylu s dřevěnými prvky. Model se zlatými prvky je spíše ve stylu Art Deco.

Všechny stojací lampy

Filigránové stolní lampy

Správný kus na každou komodu

Lze je použít k vytvoření skvělého osvětlení v domácnosti: Moderní stolní lampy mají šmrnc díky nápaditým odstínům skla a prvkům ve zlatých a mosazných tónech. Po jemném ztlumení teplého bílého světla je ještě útulnější.

Všechny stolní lampy

Stolní lampy 2go

Moderní bezdrátová světla na baterie

Stolní lampy s dobíjecími bateriemi prostě musíte mít. Pokud je baterie lampy nabitá, vydrží bez zásuvky po mnoho hodin a můžete ji umístit kdekoli - na postranním stole, na prádelníku nebo v pokoji pro hosty.

Všechna bateriová světla

Půvabná závěsná světla

Jemné lehké předměty, velmi moderní

Jejich oblíbeným místem pro příjemné světelné efekty je místo nad jídelním stolem. Moderní závěsná svítidla zde zaujmou kvalitními materiály. Díky křišťálovým prvkům poskytují dostatek půvabu, ale v módě je také dřevo a sklo.

Všechna závěsná světla

Nástěnná světla jako poutače

Světelné prostředí na úrovni očí

Nástěnná světla v moderním designu rozvíjí svůj plný účinek v přímém zorném poli. V závislosti na materiálu a tvaru se na stěnách vytvářejí nádherné hry světla. Obzvláště populární jsou zlaté, mosazné a stříbrné tóny - a lze je také ovládat přímo přepínačem.

Všechna nástěnná světla

Pohodlné noční lampičky

Zapnutí a vypnutí pomocí dotykové funkce

Když musíte v noci šmátrat po vypínači, není to nic příjemného. Proto jsou moderní noční lampičky vybaveny dotykovou funkcí, která zapíná a vypíná světlo pouhým stisknutím tlačítka a lze ji i ztlumit.

Všechny noční lampy

Moderní kuchyňské lampy

Funkční a mimořádně hezké

Kuchyňská svítidla musí v závislosti na prostoru splňovat různé požadavky: Na stropě poskytují jasné světlo jako celkové osvětlení. Jako závěsná svítidla nad pultem nebo svítidla pod skříňkou nad pracovní deskou poskytují cílené osvětlení pro krájení zeleniny.

Všechny kuchyňské lampy

Moderní lampičky do ložnice

Tohle musíte mít - pohodlí ve vaší ložnici

Všechny aspekty moderního osvětlení ložnice lze kolem postele použít různými způsoby. Kromě klasické noční lampičky jsou pro večerní čtení vhodná také závěsná a nástěnná svítidla nad nočním stolkem.

Všechny lampy do ložnice

Moderní lampy do obývacího pokoje

Lehké prostředí kolem pohovky

Pohovka a čtecí koutek získávají na útulnosti díky atraktivnímu osvětlení. Nástěnná, závěsná a podlahová svítidla jsou stejně vhodná pro teplé bílé okolní světlo.

Všechny lampy do obývacího pokoje

Moderní lampy do jídelny

Lehký vkus pro útulný stůl

Útulný jídelní stůl jako středobod místnosti je ve světelném kuželu stylového moderního závěsného svítidla naprosto lákavý. V závislosti na tvaru stolu jsou vhodná různá svítidla - čím je stůl více obdélníkovitý, tím větší smysl má víceplamenný model.

Všechny lampy v jídelně

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.