Lampy v orientálním stylu

Světla snů připomínající orient

Kouzlo Orientu nás již dávno uchvátilo v interiéru: jako Oriental Chic! Marocký styl nám umožňuje zažít tajemný zlatý svět, plný nádherných barev a překrásných arabesek mezi našimi čtyřmi stěnami! To vše však funguje pouze se správným světlem: arabskými lampami, které nás přenesou do světa Orientu.


Co si představit pod marockým stylem?

Vzory, barvy a hra světel

Orientální elegantní lampy jsou jako stvořené k tomu, aby byly vidět! Pro kulatá stínidla jsou typické ozdobné otvory, díky nimž světlo na stěnách vypadá kouzelně. Arabský styl znamená také oslavu výrazných barev v kombinaci se zemitými a teplými odstíny, jako je hnědá, béžová, oranžová a hořčicově žlutá. Kovové prvky září v bronzové, stříbrné nebo staroměděné povrchové úpravě - a samozřejmě v zářivě krásné zlaté!

Arabské lampy do interiéru

Orientální atmosféra jako v Tisíc a jedna noc

Děrovaná závěsná světla neboli perforovaná, perleťová podlahová svítidla s kovovými ornamenty nebo dekorativní svítidla ve tvaru lucerny naplno rozvinou své kouzlo, když se jejich světlo setká s vhodným nábytkem: příklady všestranného orientálního nábytku, který působí na všechny smysly, jsou pestře vyšívané polštářky, vonné tyčinky Nag Champa, zdobené dlaždice a nábytek z cedrového dřeva, stejně jako lesklé mísy, podnosy a karafy z kovu. S odpovídajícím svítidlem je to záruka nezaměnitelného šarmu!

Objevte nyní

Zahradní osvětlení v orientálním stylu

Oáza pohodlnosti

Chcete zažít Orient také na zahradě? Obzvlášť zajímavé orientál v létě, kdy se za teplých večerů terasa promění ve venkovní obývací pokoj. Chcete-li zahradu trochu více orientalizovat, máte mnoho možností. Se solárním světlem v typickém arabském vzhledu s otvory ožívá Orient. A díky světlům s kulovitým kovovým tělem se květinové záhony za soumraku rozzáří v celé své kráse.

Objevte nyní

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.