unikátní svítidla

Ručně vyráběná unikátní svítidla Díla lehkého umění s mistrovskou tradicí řemeslného zpracování

Ručně vyráběné lampy ztělesňují ohleduplnost a úctu k tradičnímu řemeslu. Ať už jsou vyrobeny ze dřeva, papíru, skla, kovu nebo ušlechtilých plastů: Každý design nese stopu individuality svého tvůrce. Díky tomu se každá ručně vyrobená lampa odlišuje od ostatních a stává se doslova unikátem v našich domácnostech!

Video preview image

Estetický přirozený dotek Ručně vyráběné lampy ze dřeva, dřevěné dýhy a bambusu

Svítidla z masivního dřeva, umělecky ohýbané dřevěné dýhy nebo bambusového výpletu jsou symbolem udržitelného využívání zdrojů naší planety. Pohled na harmonický design prozrazuje vášeň pro skutečné řemeslné zpracování, která byla použita při tvorbě tohoto jedinečného kousku. S těmito ručně vyráběnými lampami se do našich čtyř stěn nastěhuje kousek přírody tvarovaný lidskýma rukama.

Nakupujte ručně vyráběné dřevěné lampy

Emotivní díla světelného umění Ručně vyráběná světla z papíru a lepenky

Papírové lampy vnesou do interiéru hřejivý nádech. Složitě ručně skládaná a tvarovaná stínidla skvěle doplňují styly bydlení, jako je japonský styl nebo přírodní styl. Po rozsvícení demonstrují sílu hry se světlem a stínem. Kromě toho vyjadřují individuální a pokaždé trochu jinou strukturu použitého papíru nebo lepenky.

Nakupujte ručně vyrobená svítidla z papíru

Majestátní a křehké Svítidla z foukaného skla

Tradiční sklářské umění je pevně zakotveno v designu svítidel. V někdy baňatých, jindy hranatých tvarech, s jemnou průhledností nebo ve stimulujících tónech od saténové přes kouřově šedou až po barevnou, činí tato svítidla tradiční řemeslnou práci nesmrtelnou.

Nakupujte ručně vyráběné skleněné lampy

Kovové umění Ručně vyráběná kovová svítidla

Kovy jako ocel, hliník, mosaz a další jsou oblíbenými pracovními materiály nejen mezi designéry osvětlení, ale i v umění obecně. Ručně vyráběná svítidla z kovu také vycházejí z uměleckého ducha, ať už v podobě jednoduše elegantních kovových těles s výraznou povrchovou úpravou, nebo jako vzrušující kompozice menších kovových prvků.

Nakupujte ručně vyráběné kovové lampy
DMC - 10%
226 448 Kč
DMC 251 637 Kč
DMC je výrobcem doporučená maloobchodní cena produktu.
Podrobnosti Doba doručení: 3 týdnů

Cenná extravagance Ručně vyráběná světla z plastu a skleněných vláken

Dalším materiálem, který lze umělecky tvarovat a ručně zpracovávat, je plast. Trojrozměrná a nezřídka extravagantní těla svítidel inspirují senzačními světelnými efekty, kterých je dosaženo díky částečně patentovaným, exkluzivním plastovým kompozicím. Tyto světelné objekty jsou doplňky, které upoutají pozornost každého!

Nakupujte ručně vyráběné lampy z plastu
DMC - 20%
15 055 Kč
DMC 18 822 Kč
DMC je výrobcem doporučená maloobchodní cena produktu.
Podrobnosti Doba doručení: 4 - 6 dnů
DMC - 20%
17 277 Kč
DMC 21 599 Kč
DMC je výrobcem doporučená maloobchodní cena produktu.
Podrobnosti Doba doručení: 5 - 7 dnů

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH