Skandinávské lampy

Nápady na severské útulné osvětlení pro dobrý pocit

Obklopeni snovou přírodou, fjordy a jehličnatými lesy si lidé na dalekém severu vytvořili osobitý, přírodu milující interiérový styl: styl Skandi. A naše čtyři stěny jsou také okouzlující směsicí relaxačního Friluftsliv a hygge útulnosti: s teplými dřevěnými akcenty, útulnými polštáři a jasnými světly - přesně tak, abyste se cítili dobře!


Od Hygge k Friluftsliv

Skandinávské lampy pro více útulnosti

V úchvatné přírodě a kultuře Skandinávie můžete udělat jednu věc: sjet dolů. Dánové tomu mu říkají hygge, Švédové lagom a Norové friluftsliv. Styl Skandi tento jedinečný pocit zachycuje. V podobě svítidel to znamená: jasný design bez zbytečných detailů, uklidňující světelnou atmosféru, ze které lze čerpat energii, a přírodní materiály, které nám připomínají pobyt venku.

Nakupujte stylově

Severské lampy

Proč jsou svítidla ve stylu Skandi tak důležitá?

Kvůli tmavým zimám Skandinávci zdokonalili osvětlení a jeho účinek. Denní světlo je do místností chytře nasměrováno architekturou. Umělé osvětlení je navrženo pro maximální pohodu. Ve stylu Skandi nás jasně osvětlené místnosti a estetická svítidla potěší teplou, útulnou světelnou atmosférou - teplá bílá je obzvláště útulná.

Nakupujte stylově

Materiály v severském stylu

Rozdílné kombinace materiálů u skandinávského osvětlení.

Není divu, že dřevo je pro Skandinávce jedním z nejdůležitějších materiálů vzhledem k jejich lásce k přírodě - samozřejmě také pro svítidla. Základem stylu Skandi jsou především světlé dřeviny původem ze severu, jako je bříza, smrk a borovice - pro svítidla hyggelige s harmonickým, přírodním nádechem a příjemným charakterem. Ve skandinávském stylu se používají také materiály jako vlna, peří, kůže, plsť, len, měď a sklo.

Nakupujte stylově

Barvy ve Skandi chic

Navoďte si rodinou a přátelskou atmosféru

Svěží barvy přírody chceme vnést do našich čtyř stěn ve skandinávském stylu. Světlé barvy navíc lépe odrážejí světlo! Styl Skandi sází na bílou a modrou barvu, světlé dřevo a pastelové odstíny. Tyto příjemné barvy rozzáří i ten nejnepříjemnější zimní den.

Nakupujte stylově

Ikony skandinávského designu

Louis Poulsen, Birger Dahl & Co. v centru pozornosti

"Zjednodušte to!" - Skandinávští designéři se tímto heslem řídí již desítky let. Vznikly a vznikají nadčasové klasické modely, které jsou individuální a výrazné svou redukovanou formou a jasnými liniemi. Například Artichoke od Poula Henningsena - navržený v roce 1958 pro restauraci "Langelinie Pavillionen" v Kodani. Nebo Carronade od Markuse Johanssona. Stolní lampa, kterou lze stejně dobře připevnit na zeď.

Nakupujte stylově
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.