Sklo: jeden z nejoblíbenějších materiálů – a to i u designérů osvětlení! Tento materiál má mnoho tváří. A dnes je luxusnější a všestrannější než kdy jindy. Znovu se objevuje opálové sklo a i ve své průhledné podobě tento materiál ukazuje v nesčetných kombinacích vzorů a barev, co všechno se v něm skrývá.

~ Materiál ve zcela novém světle ~


Světlo a sklo: opravdový tým snů


Stolní, závěsné nebo nástěnné svítidlo – skleněná svítidla jsou vytříbeným kouskem do každého bytu! Aktuálně jsou obzvlášť trendy: designy svítidel s čirým sklem. Jako podstavec lampy nebo jako stínidlo. Povrch může být nápadně strukturovaný, nebo naopak velmi čistý a klasicky hladký – sklo vytváří nové a výrazné trendy.

~ Milujeme tento styl! ~

Pořiďte si podobný styl

Návrat: opálové sklo v nových podobách


Měkké a neoslňující světlo pro útulnou atmosféru – svítidla z opálového skla prostě milujeme. A teď ještě víc! Opálové sklo totiž slaví návrat mezi trendy. Nové stylové variace a svěží vzhled, diskrétní a přesto velkolepé! Obzvláště oblíbená jsou kulatá stínítka z opálového skla s elegantními zlatými nebo stříbrnými akcenty.

~ Stylový návrat ~

Pořiďte si podobný styl

Tvary, barvy a vzory, kam až oko dohlédne


Sklo je nejen ve své čiré podobě univerzálnější než kdy jindy. I barevná skleněná svítidla jsou oblíbenější než kdy dříve. Žlutá, modrá, zelená, fialová, zlatá nebo černá – barevné fantazii se meze nekladou. Velmi stylové jsou nápadné povrchové úpravy a strukturované povrchy.

~ Zářivé barevné odlesky ~

K výběru sklářského umění

Kouřové sklo: retro je in!


Kouřové sklo je trendovým materiálem 60. a 70. let a v současnosti zažívá pompézní návrat. Při jeho výrobě se čiré sklo během procesu tavení barví oxidy kovů. Výsledek: skleněná svítidla v elegantních odstínech šedé a s viditelnou žárovkou.

~ Nádech vintage ~

Pořiďte si podobný styl
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.