Inspirováno horským panoramatem

Osvětlení chat na horách a v údolí

Daleko od všech starostí: Chata na horách je pro mnoho lidí symbolem svobody a individuality. Se správným osvětlením se právě takovým místem může stát. I ti, kteří nemají vlastní horskou chatu, se mohou nechat inspirovat čerstvým vzduchem a horskými panoramaty a vycházet z nich při zařizování svého obydlí, včetně designu svítidel. Každý den tak můžeme okusit horskou atmosféru!

Interiér ve stylu chaty

Snění o vlastní horské chatě

Relaxujte ve stylu útulné horské chaty! Styl horské chaty si můžete vychutnat v každém interiéru - s přírodními materiály, útulnou atmosférou a příjemným osvětlením. Venkovní svítidla nás přivítají, zatímco harmonicky navržená vnitřní svítidla nás zvou, abychom se zdrželi uvnitř.

Relaxace s výhledem na hory

Venkovní osvětlení u horské chaty

Usadit se na terase nebo balkoně a nechat den zakončit výhledem na horské panorama - právě zde přicházejí ke slovu atmosférická venkovní svítidla, která nám umožňují relaxovat při příjemném světle. Kromě toho jsou venkovní svítidla důležitá pro orientaci v okolí chaty. Zejména na horách je velmi důležité bezpečné venkovní osvětlení v celé oblasti.


Kai

Kai

Odborník na osvětlení ve společnosti Světla24

ODBORNÝ TIP

Provozovatelé horských chat často využívají fotovoltaické systémy k pokrytí svých potřeb elektrické energie. Solární energii lze využít také přímo pro osvětlení: Vysoce výkonná solární svítidla dnes dokáží uchovávat energii po dobu několika dní. I za špatných povětrnostních podmínek je vždy zaručeno dobré osvětlení.

Útulnost horské chaty

Perfektně vyladěné vnitřní osvětlení v horské chatě

Uvnitř horské chaty jsou důležité podobné světelné vlastnosti jako v běžném obytném prostoru. Patří mezi ně:

  • Ambientní osvětlení vyplňující místnost s teplou bílou barvou světla <3 300 Kelvinů, které dodává atmosféře chaty dvojnásobnou útulnost.

  • Dobré osvětlení prostoru, např. pomocí stojacích nebo závěsných lamp v harmonickém designu, které podtrhují rustikální atmosféru chaty.

  • Ambientní osvětlení, např. přenosné svítidlo nebo lucerna, kterou si můžete za hezkého večera přenést na terasu.


  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 50 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.