Trendy v osvětlení 2022

Rozmanitost stylu v souladu se světlem

Některé trendy v osvětlení jsou skutečně trvalé a budou nás provázet i v roce 2022: mluvíme o minimalismu, skandinávském stylu, retro stylu a přírodní eleganci. Maximalistická elegance a francouzská chalupářská atmosféra přinesou příští rok závan čerstvého vzduchu. Styly "Aura Asie" a "Mix materiálů" přinesou navíc okouzlující světelný styl do našich interiérů . Velmi oblíbená jsou také svítidla, která jsou vyráběna za spravedlivých pracovních podmínek z udržitelných materiálů v regionálních továrnách. V neposlední řadě se v novém roce bude mluvit o nápadech na osvětlení, které jsou skutečnými uměleckámi sochami, které přesahují jejich funkci.

Nápady na osvětlení z obnovitelných materiálů

S ohledem na udržitelnost

Trend v oblasti svítidel směřuje k odolným, férovým a ekologickým výrobkům. Svítidla s energeticky úspornou technologií LED a vyrobená z obnovitelných nebo recyklovatelných surovin určují podobu našeho interiéru v následujícím roce. Jejich původ: výrobci, kteří vyrábějí v zemi prodeje a kladou velký důraz na tradiční řemeslnou výrobu a krátké dopravní trasy. Při přepravě se výrobci spoléhají na recyklovatelné obaly.

Nakupujte udržitelná svítidla

Francouzská světelná romance

S nádechem francouzského venkova

V roce 2022 můžeme stylově osvětlit své obytné prostory svítidly ve stylu francouzského venkova. Pokud se vám líbí klasicky majestátní a zároveň extrémně stylové a útulné, nemůžete tento trend osvětlení ignorovat. Klíčový prvek vzhledu: látkové stínidlo - nejlépe v teplých, zemitých odstínech béžové, hnědé a vaječné skořápky. V harmonii s teplým bílým světlem jsou dokonalým předpokladem pro světlo, které naplní místnost a navodí dobrý pocit.

Nakupovat svítidla s nádechem francouzského venkova

Světelné umělecké objekty

"Projevte svoji fantazii"

Tento téměř divadelní světelný trend nám působivým způsobem naznačuje: "Vyjádřete se". Designéři se v těchto světelných kreacích vyřádili a vytvořili téměř umělecké, sochařské prvky, které ovládnou místnost i za denního světla. Když se večer rozsvítí, objeví se hra světla a odlesků, která nás okouzlí a celý interiér ponoří do neobyčejné atmosféry.

Nakupujte světelné sochy

Svítidla působivé velikosti

Maximalismus

Každý, kdo vlastní velké místnosti, může začít nový rok s tímto trendem svítidel: Mluvíme o impozantních svítidlech, která upoutají pozornost už jen svou velikostí. A co se týče designu, svítící těžkooděnci mají také co nabídnout. Všechny návrhy mají společný mimořádný světelný efekt - částečně díky průsvitným materiálům připomínajícím papír nebo navíjecím vzpěrám, částečně také díky čistým stínidlům, která příjemně usměrňují světlo.

Nakupujte maximalistická svítidla

Světelná symfonie

"Elegantní směs materiálů"

Směs materiálů se vrací v roce 2022! A nejlépe v kombinaci s mramorem. Ušlechtilý materiál preferuje akryl, opálové sklo a kov. Zpestřením jsou světelné symfonie z oceli, dubu a textilu. Fantazii designéra se meze nekladou, jde hlavně o to, aby se alespoň dva materiály spojily v jeden světelný výtvor!

Nakupujte svítidla z různých materiálů

Světlé designy s nádechem Dálného východu

Aura Asie

Díky světlům z bambusu, dřeva a japonského papíru můžeme do svých interiérů vnést atmosféru daleké Asie! A nápady na osvětlení, které vypadají jako čínské hůlky, vnesou atmosféru Dálného východu i do našich čtyř stěn. Kromě harmonicky krásného světla přináší tento trend také klid a pohodu.

Nakupujte světla s asijským nádechem
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.