Inteligentní termostaty

Filtr
Filtrovat a třídit Filtrovat & třídit 0
Řazení Position
Cena
Smart Home systémy
Značka
36 položek
2 099 Kč
524 Kč
4 199 Kč
2 399 Kč
3 899 Kč
2 399 Kč
3 199 Kč
1 599 Kč
5 699 Kč
20 599 Kč
10 999 Kč
2 899 Kč
7 699 Kč

Chytré termostaty

Jak fungují chytré termostaty?

Chytré termostaty komunikují bezdrátově s rádiovým mostem systému, a jsou tak integrovány do domácí sítě WLAN. K systému chytrého vytápění lze pak pomocí aplikace přistupovat odkudkoli. Mnoho systémů nabízí také hlasové ovládání prostřednictvím Apple Siri, Amazon Echo nebo Google Assistant.

Eve Thermo Smart Home termostat vyhrievacie teleso

Chytré termostaty regulují teplotu automaticky. Dokáží také rozpoznat, kde se obyvatelé domu nacházejí, a podle toho automaticky reagovat.

Eve Thermo Smart Home termostat vyhrievacie teleso

Zaznamenávaná data umožňují efektivní a přesné využívání a programování systému topení. Výsledkem je úspora nákladů i ekologičtější používání celého systému.

Eve Thermo Smart Home termostat vyhrievacie teleso

Možné je samozřejmě i ruční ovládání přímo na chytrém termostatu umístěném na radiátoru, často pomocí tlačítek nebo klasického, mechanického otočného kolečka.

Jak mohu upgradovat své vytápění na systém inteligentní domácnosti?

Chytré radiátorové termostaty nahrazují běžné radiátorové termostaty a stejně jako ony se namontují na topení. K dispozici je také chytrá alternativa pokojových termostatů integrovaných do systému klasického nebo podlahového vytápění.

V naší sekci poradenství vám vysvětlíme, jak snadno přejít na chytré vytápění.

Rademacher DuoFern - pohon radiátora

Chytré radiátorové termostaty se často dodávají s adaptéry, a jsou tak kompatibilní s většinou běžných ventilů. Pro instalaci jsou k dispozici podrobné pokyny.

Rademacher DuoFern - pohon radiátora

Výhody inteligentní regulace vytápění je možné využívat všude – i v pronajatých bytech. Při stěhování si termostaty jednoduše vezmete s sebou.

Inteligentní termostaty

Díky chytrému termostatu je systém vytápění inteligentní. Tento termostat nahrazuje běžné nástěnné termostaty podlahového vytápění. Je dostupný ve dvou variantách: bezdrátové i drátové.

Kteří výrobci nabízejí chytrou regulaci vytápění?

Chytré pokojové termostaty nabízí mnoho výrobců. Který z nich si vyberete, to závisí na tom, zda již doma inteligentní systém máte a chcete jej rozšířit o chytrou regulaci vytápění.

Pokud ještě systém chytré domácnosti nemáte, můžete si vybrat chytrý termostat podle toho, jaké další funkce chcete používat, například inteligentní ochranu proti vloupání nebo ovládání žaluzií.

Inteligentní termostaty

Nabídka chytrých systémů:

  • Homematic IP – komplexní chytrá domácnost s více než 100 řešeními

  • Eve – velký sortiment pro chytrou domácnost exkluzivně pro Apple HomeKit

  • Rademacher – inteligentní ovládání každé zóny v domácnosti

  • Schellenberg – domácí automatizace a zabezpečení

Máte další dotazy ohledně chytrých termostatů? Nebo jiného tématu z oblasti světel a osvětlení? Naši odborní poradci vám rádi pomohou: ke kontaktnímu formuláři.

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH