Inteligentní požární hlásiče

Filtr
Filtrovat a třídit Filtrovat & třídit 0
Řazení Position
Cena
Značka
4 položek

Chytré detektory kouře: Signály při výskytu kouře se odesílají přímo do chytrého telefonu

Spousta věcí v domácnosti už nese přízvisko „inteligentní“ – od osvětlení až po topení – přemýšleli jste však někdy o inteligentních detektorech kouře?

Máme pro vás na výběr řadu smarthome detektorů kouře, které spustí alarm a pošlou upozornění přímo do vašeho smartphonu, aby vám tak oznámily, že je doma něco v nepořádku.

Takže i když jste na noc pryč nebo si zrovna užíváte dovolenou v zahraničí, můžete během několika minut zorganizovat zásah hasičské jednotky.

A to je velmi chytré!

Kam by se měly chytré detektory kouře instalovat?

Kouř stoupá vzhůru, chytrý detektor kouře byste proto měli nainstalovat na strop místnosti, a to ve vzdálenosti nejméně 50 cm od stěny – nikdy ne na stěnu.

Praktické rady vám poskytne návod k instalaci, který obdržíte s výrobkem. Pokud však budete mít mezitím nějaké dotazy, můžete se obrátit na naši poradenskou službu na telefonním čísle v dolní části stránky.

Jak fungují chytré detektory kouře?

Smarthome detektory kouře fungují stejně jako běžné detektory kouře, ale jsou vzájemně propojené a hlásí vývoj kouře z sklepa do podkroví.

Když jste zrovna na cestách, můžete přes aplikaci pro chytré telefony také zkontrolovat, zda je doma vše v pořádku, a ujistit se tak, že váš domov je v bezpečí, ať jste kdekoli.

Chytré detektory kouře
Chytré detektory kouře

Lze inteligentní detektory kouře propojit do sítě?

Die Idee, dass der Rauchmelder im Untergeschoss den Rauchmelder unter dem Dach informiert, wenn es qualmt, finden Sie klasse? Diesen Vorteil haben sie mit Rauchmeldern für das Smart Home ganz sicher auf Ihrer Seite. Denn smarte Modelle können Sie ganz einfach vernetzen. Und dafür gibt es unterschiedliche Möglichkeiten: Manche smarten Rauchmelder werden mit einem Funkmodul erweitert, mache sind bereits damit ausgestattet. Sie haben Fragen dazu? Dann rufen Sie einfach unsere Fachberatung an. Die Kontaktdaten finden Sie unten.Určitě!
Pokud se vám líbí představa, že detektor kouře v suterénu informuje o výskytu kouře detektor kouře v podkroví, lze zařízení synchronizovat tak, aby informovaly o každém dalším požárním poplachu v budově.

Mohou chytré detektory kouře také vydávat světlo?

Smarthome detektory kouře dokáží víc, než jen dát o sobě vědět, když dojde k požáru – už tedy nejsou jen nositeli špatných zpráv. Existují detektory kouře s dalšími smarthome funkcemi, včetně modelů, které umí udělat barevnou světelnou show – s integrovaným, vícebarevným reflektorem.
Docela pěkné, že?

Jaké typy inteligentních detektorů kouře existují?

Stejně jako u inteligentních svítidel existuje i v případě chytrých detektorů kouře mnoho různých typů s různými způsoby ovládání. Dají se ovládat například přes WLAN, rádio nebo Bluetooth.

Pokud se o tom chcete dozvědět více, jednoduše zavolejte na naši specializovanou poradenskou službu na telefonním čísle v dolní části stránky.

Kteří značkoví dodavatelé mají ve svém sortimentu chytré detektory kouře?

Kvalita vašeho chytrého detektoru kouře je velmi důležitá – v našem sortimentu najdete mimo jiné značky jako ABUS a Blaupunkt.

Pro zobrazení přehledu výrobků požadovaných značek stačí použít filtr „Výrobce“.

Chytré detektory kouře

Máte další dotazy ohledně chytré detektory kouře? Nebo jiného tématu z oblasti světel a osvětlení? Naši odborní poradci vám rádi pomohou: ke kontaktnímu formuláři.

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH