Moderní lustry

Doporučené kategorie

  Moderní lustry

  Klasická elegance. Moderní design.

  Přemýšleli jste někdy o tom, že si domov osvětlíte pomocí lustru? Pokud ne, je načase vyzkoušet něco nového. Zachovali jsme eleganci klasického lustru a zkombinovali ji s moderním minimalistickým designem, takže ať už si z naší nabídky moderních lustrů vyberete jakýkoli, jedna věc je jistá – svému domovu dodáte styl a sofistikovanost.

  Jak se moderní lustry liší od klasických?

  Na rozdíl od klasických lustrů, které se kloní spíše k opulentnímu designu, jsou moderní lustry mnohem střídmější a minimalističtější, ovšem neméně působivé.

  V moderních lustrech mohou také svítit trvale instalované LED žárovky, a to jak otevřené, tak kryté stínidly – a to znamená, že už nikdy nebudete muset balancovat na žebříku při výměně žárovky.

  Moderní lustry
  Chromový lustr s filigránovými vzpěrami a diskrétními stínidly.

  Moderní lustry
  Lustr s minimalistickým černým rámem a otevřenými lampami.

  Moderní lustry
  Weißer Bílý lustr s hravými moderními prvky.

  Moderní lustry

  Která žárovka vypadá v moderním lustru nejlépe?

  Pro moderní lustry jsou nejlepší LED žárovky s filamentovým vláknem. Proč?

  Protože jsou nákladově efektivní, energeticky účinné a vyzařují velmi příjemné světlo. Dostupné jsou i LED žárovky, které napodobují mihotání přírodního plamene, díky kterým získáte klasický lustr se svíčkami bez kapajícího vosku. To vypadá docela pěkně, že?

  Jak by se měl lustr čistit?

  Nejrychlejším způsobem odstranění prachu z lustru je prachovka. K dispozici jsou však také čisticí spreje. Stačí nastříkat na lustr a nechat zemskou přitažlivost, ať se postará o zbytek – nezapomeňte ale pod lustr položit noviny nebo ručníky, abyste na ně zachytili nečistoty a prach.

  Před čištěním vždy lustr zhasněte, vypněte pojistky a pokud byl lustr předtím rozsvícený, nechejte jej vychladnout. Svítidlo byste měli znovu zapnout až po úplném vyschnutí.

  Kulaté závěsné světlo Candela v hliníku a chromu

  Chcete zjistit více o našich moderních lustrech? Nebo jiné o jiném tématu týkajícím se současných lustrů? V takovém případě vám náš přátelský tým odborníků s radostí odpoví na jakékoli otázky. Zavolejte nám na číslo +420 228 888 280 nebo nás kontaktujte e-mailem.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Nenechte si ujít nabídky Black Friday!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a využijte nejlepší nabídky!

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.