Nerezová nástěnná svítidla

Doporučené kategorie

  Nástěnná svítidla z chromu, niklu a nerezové oceli

  Stylové osvětlení pro moderní domov

  Pokud hledáte způsob, jak dodat osvětlení svého domova moderní švih, nepřehlédněte naši nabídku nástěnných svítidel z chromu, niklu a nerezové oceli.

  Na výběr je celá řada různých stylů a designů, mezi kterými najdete určitě takový, který bude vyhovovat vašemu vkusu a zároveň vnese eleganci do vašeho obývacího pokoje, jídelny, koupelny, kuchyně, haly nebo zimní zahrady.

  aluminiové nástěnné světlo

  Jaké vlastnosti mají nástěnná svítidla z chromu, niklu a nerezové oceli?

  Naše nástěnná světla jsou k dostání v minimalistických tvarech, včetně krychle a kvádru, s úžasnými matnými, lesklými nebo kartáčovanými povrchovými úpravami.

  Ať už hledáte jakýkoli rozměr, tvar nebo povrchovou úpravu, náš výběr kombinací dodá luxusní nádech každé místnosti.

  Mohu si koupit nástěnná svítidla s LED diodami?

  S radostí vám můžeme oznámit, že ano!

  Díky své flexibilitě lze svítidla s LED diodami tvarovat do celé řady extravagantních designů, včetně kroucených kovových rámů a křivek, které vytvářejí sofistikovaný, moderní vzhled a atmosféru.

  A jako by toho nebylo málo, naše nástěnná LED svítidla z chromu, niklu a nerezové oceli šetří energii, takže pomohou snížit váš účet za elektřinu a váš domov bude zase o něco ekologičtější.

  moderní nástěnné světlo z kovu
  chromované nástěnné světlo

  Jak se nástěnná svítidla z chromu, niklu a nerezové oceli instalují?

  Nástěnné lampy je dobré nainstalovat asi o 5 cm výše, než je úroveň očí, což je mezi 1,70 m a 1,80 m od podlahy.

  Veškeré elektroinstalace by měl však provádět kvalifikovaný elektrikář – přece jen elektrošok není ta pravá reakce, kterou by u vás naše svítidla měla vyvolat...

  Jsou nerezová nástěnná svítidla vhodná i pro venkovní použití!

  Určitě!

  Venkovní nástěnná svítidla z nerezové oceli jsou jedním z našich nejprodávanějších výrobků, a to díky dlouhé životnosti tohoto kovového materiálu, jeho odolnosti vůči korozi a snadnému čištění.

  Upozorňujeme vás však na to, že interiérové nástěnné lampy a svítidla by se nikdy neměla používat venku – venkovní svítidla musí být voděodolná a vyžadují stupeň krytí (IP) mezi IP44–IP65 a vyšší.

  Jakmile však vyřešíte tuto rovnici, můžete se připravit na jasnější noci!

  nerezové venkovní nástnné světlo

  Chcete zjistit více o nástěnných svítidlech z chromu, niklu nebo nerezové oceli? Nebo o jiném tématu týkajícím se světla a osvětlení?

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Nenechte si ujít nabídky Black Friday!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a využijte nejlepší nabídky!

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.