Paulmann URail

Doporučené kategorie

  Paulmann U Rail

  Světlá stránka lišt

  urail od paulmann se stmivanim

  Pokud máte velkou místnost složitého tvaru, určitě víte, že vůbec není lehké ji osvětlit. Ale díky systému Paulmann U Rail už nebudete nikdy muset sedět v tmavém koutě, ať už máte místnost do U, do L, do T nebo do úplně jiného tvaru.

  Co je to Paulmann U Rail?

  Paulmann U Rail je 230voltový lištový systém, vyznamenaný oceněním Red Dot Design Award, který je přímo napojený na vaši elektrickou přípojku a nepotřebuje přechodový transformátor.

  Systém U Rail zvládne až 1000 wattů a díky flexibilitě lišt budete schopni osvětlit i ty nejsložitější místnosti ve tvaru L, T nebo U. A protože k dostání jsou i speciální sekce, nejsou už problémem ani místnosti se zkoseným stropem až do úhlu 45°.

  Musím před instalací systému U Rail něco plánovat?

  Ano!

  Před instalací budete potřebovat naplánovat, kde chcete lišty U Rail nainstalovat – a to bude záviset na tvaru vaší místnosti.

  Nejprve si musíte promyslet, kde bude elektrická přípojka v místnosti i vhodné napájení. To se odvíjí od toho, zda je vývod elektřiny na začátku lištového systému, nebo nikoli. Správné doplňky umožňují vzdálenost až 50 cm, což dovoluje propojení vývodu elektřiny a začátku lištového systému kabelem.

  Doplňkové lišty jsou k dostání v délkách 10 cm, 50 cm, 1 m a 2 m. Pokud budete potřebovat delší lištový díl, můžete spojit dvě lišty dohromady za pomoci spojovacího vedení.

  urail od paulmann chrom matny

  V závislosti na požadovaných větvích a změnách směru lze k lištám připojit další spojovací prvky, včetně:

  • L spojovacích prvků pro úhly 90°
  • Flex spojovací prvky pro variabilní úhly
  • T a X spojovací prvky pro rozvětvování nebo křížení lišt

  Systém Paulmann U Rail zahrnuje také vysoce kvalitní bodovky a závěsná svítidla a také LED panely a varianty dekorativního osvětlení.

  urail od paulmann

  Koncové napájení

  urail od paulmann stmivac

  Vypínač

  urail od paulmann konektor

  Flex spojovací prvek

  urail od paulmann cerne

  Jak se systém U Rail instaluje?

  Nejprve se na vývod elektřiny namontuje napáječ. V ideálním případě si zakreslíte dráhu, kterou chcete lišty U Rail na stropě vést, dříve, než je upevníte na místo. Pokud lišty nelze namontovat přímo na strop, lze použít distanční prvky.

  Když jsou lišty na svém místě, stačí k nim už jen připojit vybraná svítidla.

  Upozorňujeme: Důrazně doporučujeme, aby váš systém U Rail nainstaloval profesionální elektrikář s dodržením všech bezpečnostních předpisů.

  A abyste případně byli uchráněni před ošklivým šokem!

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.