Stropní ventilátory

Doporučené kategorie

  Stropní ventilátory

  Připravte se na pořádný vítr!

  Stropní větráky jsou fantastickým doplňkem každého moderního domova. Můžete je využít k ochlazení během dlouhého, horkého léta, nebo k vyhnání chladu, když se vlády ujme zima, a vybírat u nás můžete z celé řady větráků na strop pro každý styl a vkus.

  stropní ventilátor bez světla

  Má cenu pořizovat stropní ventilátor bez osvětlení?

  Určitě!

  Stropní ventilátor je fantastickým doplňkem vašeho domova, který vás v létě ochladí a zimě zahřeje.

  Přesně tak, četli jste správně – máme větráky s možností chlazení a ohřívání.

  Když zvolíte funkci „vpřed“, budete ve větším chládku než nanuk za polárním kruhem, a když nastavíte ventilátor na „zpět“, roznese po místnosti vlnu příjemně teplého vzduchu – a jen tak mimochodem vám také ušetří 30 % nákladů za topení.

  To by celkem šlo, že?

  Dávejte však prosím dobrý pozor na tyto funkce, až budete svůj výrobek vybírat, protože zpětným režimem topení nejsou vybaveny všechny stropní větráky.

  Jak se stropní ventilátor instaluje?

  Ventilátory jsou připojeny k vašemu primárnímu přívodu elektřiny a je nutno je nainstalovat na strop, který bude schopen unést váhu ventilátoru.

  Z bezpečnostních důvodů by mezi podlahou a ventilátorem mělo být nejméně 2,30 m.

  Některé stropní ventilátory mají doplňky pro montáž na šikmý strop. Každý ventilátor je však jiný, proto se raději přesvědčte v podrobnostech o výrobku, zda lze váš vybraný model nainstalovat v požadovaném úhlu.

  stropní ventilátor bez světla
  stropní ventilátor bez světla

  Existují větráky na strop s dálkovým ovládáním?

  Samozřejmě, že ano!

  Většina větráků má dnes dálkové ovládání a ty, které ne, lze nastavit tak, aby s ním fungovaly. To všechno neznamená nic jiného, než že můžete upravovat rychlost a směr otáčení, aniž byste opustili pohodlí své pohovky.

  Které stropní ventilátory mají tichý chod?

  Tichý chod mají zpravidla všechny vysoce kvalitní stropní ventilátory. V pomalých rychlostech neuslyšíte téměř nic a ve vyšších rychlostech jen o něco více než jemné šumění.

  Jsou tak tiché, že si je mnoho zákazníků instaluje i do ložnice.

  Pokud však plánujete nainstalovat větrák do ložnice, dávejte pozor, abyste se přes noc, kdy jste jen lehce oblečení, nevystavili průvanu.

  Vždycky se přikryjte přikrývkou, snížíte tak riziko nachlazení.

  stropní ventilátor bez světla
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 50 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  300 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.