Křišťálové lustry: nadčasová elegance

Ať už v klasickém nebo moderním stylu

Křišťálové lustry jsou pravými klenoty v každém bohatě vyzdobeném obývacím pokoji. Křišťálové lampy jsou vybaveny nejmodernější technologií LED a poskytují energeticky nenáročné světlo, zejména příjemné, pokud se rozhodnete pro teplé bílé světlo. Pro ty, kteří hledají extra pohodlí, jsou modely se stmívatelným světlem ideální volbou. A pokud jde o styl, je k dispozici široká škála: od nejklasičtějších po nejmodernější.


Elegantní
křišťálová stropní svítidla

Křišťálové stropní lampy skvělou volbou pro vstupní halu nebo obývací pokoji. Tyto lampy vedou světlo elegantním způsobem a zdůrazňují zvláštní. Krystaly dokáží nádherně lámat světlo a vytváří magickou atmosféru v jakémkoli prostoru.

Objevit všechna křišťálová svítidla

Opulentní
křišťálové lustry

Křišťálové lustry bohužel nemohou být vzhledem ke svým velkým rozměrům umístěny v každém prostoru. Vysoké místnosti s ušlechtilým nábytkem jsou perfektním prostředím pro tyto lampy, aby zářily v celé své kráse. Od modelů s antickým vzhledem typickým pro královský dům až po moderní osvětlovací objekty s inovativními tvary: výběr je extrémně široký.

Objevit křišťálová závěsná světla

Neotřelá
křišťálová závěsná svítidla

Křišťálové závěsné lampy osvětlují jídelní stůl speciální brilancí a poskytují elegantní odrazy světla. Podlouhlé a víceramenné modely jsou zvláště vhodné pro dlouhé, obdélníkové stoly. Naopak u kulatého stolu je lepší volit závěsnou lampu s jedním světlem.

Objevit křišťálové závěsné lamp

Zářivé
křišťálové stolní lampy

Stolní lampy se skleněnými prvky jsou nápadným prvkem, který je ideální k předvedení na vrcholu luxusního nábytku. Umístěné na bočním stole nebo na komodu vytvářejí neobyčejnou atmosféru elegantně jasného světla.

Objevit křišťálová stolní lampa

Kouzelné
křišťálové stojací lampy

Stojací lampy se skleněnými prvky dávají obývacím pokojům extravagantní nádech. Svým elegantním osvětlením poskytují dotek světla, který potřebuje jakýkoli prostor. Křišťálové stojací lampy, ať už samostatně nebo vedle elegantního lehátka, dodávají výzdobě místnosti osobnost a nádech luxusu.

Objevit křišťálové stojací lampy

Praktická
nástěnná křišťálová svítidla

Křišťálová nástěnná svítidla jsou umístěna na úrovni očí a z tohoto důvodu vynikají. Zajímají se však také o jejich světelnou krásu, která je dána hlavně jejich skleněnými prvky, které na stěně evokují téměř magické vzory světla..

Objevit nástěnná křišťálová svítidla

Extravagantní
podhledová křišťálová světla

Ačkoli zapuštěné bodovky obvykle souvisejí s funkčnějšími lampami, pravdou je, že to tak nemusí být. K dispozici je široký výběr vysoce kvalitních zapuštěných skleněných reflektorů, které kromě toho, že jsou funkční, přidávají do domácnosti krásnou eleganci a dokonce i další kousek luxusu.

Objevit podhledová křišťálová světla

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.