UŽITEČNÉ INFORMACE

OSVĚTLENÍ KUCHYNĚ 9 tipů pro různé kuchyně a kuchyňské kouty

Plánování správného osvětlení v kuchyni je základ, stejně tak jako vaše naplánovaná kuchyně. Krok 1: Základní osvětlení. Zde je nejlepší silné stropní světlo. Krok 2 Silné oslňující osvětlení pracovní desky. 3. Nepřímé světlo pro příjemnou atmosféru jako například LED pásky. 4. Závěsné světlo nad jídelní stůl.


Kúpiť teraz

#1 Správné stropní svítidlo: Co dělat a nedělat

Pro kuchyni jsou nejlepší stropní svítidla z oceli, kovu, skla nebo plastu. Jsou praktické, jelikož je nadné tyto materiály otřít a vyčistit. Také nenačichnou kuchyňskými pachy.

Důležité je silné hlavní světlo od teplé bílé až po denní světlo, nejlépe se stmívacími funkcemi. Ideální pro každodenní aktivity i relaxaci.


#2 Osvětlení pracovní desky

Často pouze stropní svítidlo nestačí a doporučujeme zvlášť nasvítít pracovní plochu. Řešení je světlo jako LED pásky pod skříňky nebo panely na stěnu za pracovní deskou.

Výběr je nepřeberný - od panelů až po LED pásky. Zvlášť praktické jsou pohybové senzory i pod kuchyňskou linkou. Skvělý tip jsou i zapuštěné zásuvky pod nábytkem nebo přímo v kuchyňské lince.


#3 Kuchyňské ostrůvky pod závěsnými svítidly

Větší kuchyně, kde mohou být umístěny kuchyňské ostrůvky a pulty, jsou ideálním místem pro zavěšení svítidla. Skvělým doplňkem mohou být designová moderní světla, která dokonale rozzáří váš jídelní kout.

Možné umístění několika einflammigen přívěsek světla bok po boku, nebo při výběru modelu multi-lampy. V závislosti na tom, zda je použití výše desce nebo na ploše sedět a jíst je plánováno, mělo by být teplá bílá nebo neutrální bílá barva světla vybrán. Zvláště všestranná jsou výškově nastavitelné modely, které mohou být přizpůsobeny pro všechny potřeby.


#4 Lustry pro útulné kuchyně

Kdo volá kuchyni jeho vlastní, má s největší pravděpodobností, jídelní stůl. Závěsné svítidlo je ideální volbou. Nejlepší výškově nastavitelná, s teplým bílým světlem, které lze stmívat.

Na malém stolku závěsné svítidlo je dostačující. V případě, že tabulka je podlouhlý a o něco větší, protáhlá závěsná lampa je ideální nebo vícenásobné přívěsek světla vedle sebe umístěny ve stejné vzdálenosti od sebe.


#5 Kolejnicové systémy pro všechny oblasti v kuchyni

Jedinec kuchyně vyžaduje speciální řešení osvětlení. Vzhledem k tomu, kabelové systémy jsou vhodné, stejně jako systémy příčky. Protože s nimi lze hromadně opakovaně plánována za rohem.

Pouze s jedním napájecím zdrojem je tak jiná plocha místnosti může být osvětlena jednotlivě. A do systému je také různé návrhy osvětlení lze připojit - pro větší pestrost v kuchyni. Jedna věc je jistá: železniční a kabelové systémy, které nejsou zdaleka čistě funkční, ale zisk pro stylový interiér.


#6 Osvětlení menší kuchyně

Malý single apartmán má často jen kuchyňský kout bez přidání hromadně. Vzhledem k tomu, tvořivosti. Světla, které slouží zároveň jako police s policí, jsou velmi praktické.

A ještě Stehr police s jasnými reflektory vytvořit úložný prostor a příjemnou atmosféru osvětlení. A kdo rád světlým nábytkem našel je nejlepší myslet také těsně nad světelným stolek do kuchyně.


#7 LED pásky v pestrých barvách pro nepřímé osvětlení

Ti, kteří chtějí vytvořit ve své kuchyni speciální světelné akcenty, LED proužky by měly být zapojeny do plánování. Ty mohou být připojeny k dolní hrany pracovních ploch, jakož i na policích a čítače.

Praktickou: LED Stripes lze snadno stříhat nůžkami, rozhraní jsou podle toho označeny v produktech v definovaných intervalech. Světelné čáry mohou být také umístěny za rohem, a to i výpalků lze připojit pomocí speciálních příchytek. Zvláště měnit jsou LED Stripes s barevnými barev sekvenování. pak může celý světelný paleta jsou přístupné pomocí dálkového ovládání nebo chytrý telefon v závislosti na výrobku.


#8 Bylinky v kuchyni

Perfektní kuchyně, samozřejmě, jsou vždy čerstvé bylinky. Vzhledem k tomu, a bazalka, pažitka Co. může dýchat více fines mnoho jídlo.

Na kuchyňské byliny dát perfektní fázi, rostlinných světla se nádherně hodí. Někteří prostě sloužit jim dát pěkné scéně - v případě, že závěsná lampa, například, přináší police na hrnce - Ostatní darovat i světlo růst podporující v příznivém světle rostlin spektra.


#9 SmartHome do kuchyně pro pohodlí a zábavu

Smart Home již dávno našel cestu do našich obývacích pokojů. A v kuchyni nám přináší inteligentní světelnou techniku ​​univerzální výhod - od pohodlnější hlasové ovládání k využívání dynamických světelných programů.

Tyto aspekty inteligentní světla v kuchyni jsou univerzální. Přes telefon kontrolovatelné LED panelů, například, může být namontován pod skříňky k osvětlení pracovní desky a ovládat pomocí smartphonu. Závěsná svítidla nad jídelním stolem zajistit ve spolupráci s RGB LED pro barevné paletě. A modely, které jsou geswitcht mezi nepřímé a přímé osvětlení a světla lze směrovat v mnoha směrech v prostoru, přináší komfort do kuchyně.


FAQ: Často kladené dotazy týkající se osvětlení kuchyňe

Jak jasné osvětleni v kuchyni je třeba?

Kolik wattů by měla mít kuchyňská lampa?

Která barva světla by měla mít kuchyňské světla?

Co je třeba vzít v úvahu při výběru lampy do kuchyně?

Co by se mělo vzít v úvahu při plánování kuchynského osvětlení?

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2024 Lampenwelt GmbH