Stojací lampy se stínidlem

Doporučené kategorie

  Stojací lampy z látky – příjemné osvětlení v kreativním stylu

  latkova stolni lampa
  latkova stolni lampa
  latkova stolni lampa

  Proč si pořídit podlahovou lampu se stínidlem z látky?

  Stojací lampy s textilními stínidly vydávají jemné, tlumené světlo, a vytvářejí tak útulnou, náladovou atmosféru, díky které bude váš život příjemnější a uvolněnější.

  latkova stolni lampa

  Textilní stojací lampy...

  • dodávají místnostem strukturu a vytvářejí ostrůvky světla.
  • doplňují celkové osvětlení místnosti o útulné, náladové osvětlení.
  • vytvářejí hřejivé a příjemné prostory, ve kterých budete rádi trávit čas.
  • existují v celé řadě designů, od klasického stylu až po skandinávský.

  Jaké žárovky se dají používat v látkových stojacích lampách?

  Tradiční žárovky představují zastaralou technologii, která neprospívá ani vaší peněžence ani životnímu prostředí. Namísto nich vám určitě doporučujeme LED žárovky. Díky standardizovaným závitům můžete tyto LED žárovky, tzv. retrofity, našroubovat do jakékoli běžné objímky.

  Naše doporučení: Pokud dáváte přednost teplému, útulnému světlu, zvolte jednoduše LED žárovku s teplou bílou barvou, která odpovídá hodnotě mezi 2700 a 3300 Kelvinů.

  Jsou látkové stojací lampy stmívatelné?

  Určitě! Stmívatelná látková stojací lampa představuje dvojnásobné pohodlí a praktičnost – útulný design zkombinovaný s nereflexním a nastavitelným osvětlením. Stojací lampy lze obvykle stmívat pomocí dotykového stmívače, tlačítka na konstrukci nebo dokonce pomocí speciálního spínače na šňůře. Podívejte se na příslušný popis výrobku, kde k tomuto tématu najdete více informací.

  Naše doporučení: Pokud chcete něco více než jen funkci stmívání – dejme tomu barvy, světelné scénáře a časovače – zvažte upgrade na smart, tedy inteligentní osvětlení. Stačí zašroubovat inteligentní žárovku, otevřít aplikaci v chytrém telefonu a vychutnávat si výhody osvětlení budoucnosti!

  Mají látkové stojací lampy světlo na čtení?

  Lampičky na čtení najdeme obvykle na lampách se světlem namířeným vzhůru, ale mají je i některé stojací lampy s textilními stínidly. Podívejte se do popisu výrobku, kde zjistíte, zda lze světlo na čtení stmívat nebo rozsvěcet odděleně od stojací lampy.  

  latkova stolni lampa

  V jakých stylech, barvách a rozměrech jsou textilní stojací lampy k dostání?

  Rozměry a barvy se značně liší a oblíbené kreativní designy sahají od stojacích lamp s několika rameny, přes praktické obloukové designy až po styl trojnožky ve skandinávském stylu. Preferujete klasický design? Zvolte elegantní, štíhlou základnu a stylové textilní stínidlo s kulatým nebo hranatým tvarem, v decentní krémové, bílé, hnědé, béžové nebo šedé barvě.

  latkova stolni lampa
  latkova stolni lampa
  latkova stolni lampa

  Na výběr je bezpočet stylů, designových nápadů a materiálových kombinací. Samozřejmě, že klasické designy jsou stále velmi in, s elegantními základnami, jemnými kovovými konstrukcemi a kulatými nebo hranatými textilními stínidly. Stejně oblíbené jsou některé z kreativnějších designových variant, od námořnického stylu, přes venkovský styl, retro, vintage, industriální až po populární skandinávský styl.

  latkova stolni lampa
  latkova stolni lampa
  latkova stolni lampa
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  300 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.