PORADCE

OSVĚTLENÍ ZAHRADNÍHO DOMKU
Oáza pohody a užitný prostor

Zahradní domky se často používají jako přístřešky na nářadí. Když je však útulně zařídíme, mohou být i pohodlným útočištěm pro každé roční období. Je jedno, zda večer v zahradním domku grilujete, relaxujete s knihou a něčím dobrým k snědku nebo hledáte nářadí, které jste si do něj uložili: V zahradním domku a v jeho okolí potřebujete vždy dobré osvětlení.


Lampy do zahradního domku

LED interiérová svítidla

LED osvětlení spotřebuje méně elektřiny. Díky této technologii se vnitřnímu osvětlení zahradního domku téměř nekladou žádné meze – se závěsnými svítidly, stojacími lampami a stolními lampami získá tento malý domek na zahradě opravdu útulný charakter. Pokud jej využíváte jako sklad, světla by měla být především funkční: Nejlépe se hodí nastavitelná stropní nebo nástěnná bodová svítidla.

Prohlédnout

Venkovní světla s čidlem

Venkovní světla pro zahradní domek, která jsou vybavena pohybovým čidlem, se postarají o větší bezpečnost a pohodlí. Ukazují bezpečně cestu tam a zpět v kteroukoli roční dobu, protože spolehlivě rozsvítí světlo, kdykoli ho potřebujeme. Naše doporučení zahrnuje modely pro osvětlení cesty, sloupková světla a venkovní světla na fasádu.

Prohlédnout

Solární světla na fasádu

Solární světla využívají slunce jako udržitelný zdroj energie. U zahradního domku je obzvláště praktické, když není třeba pokládat žádné kabely. Svítidla na fasádu nepředstavují žádné náklady na elektřinu, ale v závislosti na konkrétním výrobku vyžadují k nabití určitý počet hodin slunečního svitu.

Prohlédnout

Dekorativní osvětlení

Když je praktické osvětlení zahradního domku vyřešeno, můžete ještě celou instalaci doplnit individuálním způsobem o dekorativní svítidla. Koncepci osvětlení kolem oázy klidu v zahradě lze stylově rozšířit o světelné koule, atraktivní světelné řetězy a světelné prvky s hrotem do země.

Prohlédnout


Tipy na osvětlení zahradního domku a jeho okolí

Lampy do zahradního domku s baterií / akumulátorem

Flexibilní přenosné osvětlení je zajímavou alternativou, pokud se zahradní domek používá jako místo pro relaxaci nebo prostor pro pořádání párty. Přenosná LED světla s dobíjecími bateriemi lze pohodlně postavit na stůl a později odnést zase zpátky domů.

Prohlédnout

Chytrý zahradní domek

Mohou to být LED pásky, chytré osvětlení cest a sloupková svítidla nebo bodovky s hrotem do země: osvětlení pro chytrou domácnost zvyšuje u zahradního domku komfort i individualitu. Světla měnící barvu vytvářejí také skvělou atmosféru při společných večerech pod širým nebem.

Prohlédnout

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.