UŽITEČNÉ INFORMACE

Osvětlení 2.0

Světlo jako každodenní pomocník a zlepšovač nálady

Když je světlo v našich domovech správně umístěno, začíná být teprve obzvlášť vzrušující: Správná svítidla ve správný čas a na správném místě mohou pozitivně ovlivnit náš život, učinit ho pohodlnějším a bezpečnějším. Díky těmto tipům můžeme světlo využít naplno!

Skříň vždy na očích

Díky skříňovým svítidlům v podobě bodových, lištových, bodových a vestavných svítidel máme vždy přehled o tom co je ve skříni.

Objevte nyní

Přenosné svítidlo

Díky dobíjecí baterii lze tento světelný doplněk vzít kamkoli, kde je potřeba více světla - s krytím IP44 nebo vyšším, dokonce i do venkovních prostorů.

Objevte nyní

Všestranná svítidla

Některá svítidla nejen osvětlují místnost, ale slouží také jako police, stůl, sedátko, věšák, držák na pera nebo nabíjecí stanice.

Objevte nyní

Moderní světlo, které zaplní místnost

Tenký profil a rovnoměrné, velkoplošné a neoslňující osvětlení panelů LED ztělesňuje moderní smysl pro styl a světlo.

Objevte nyní

Neustále na očích

Venkovní svítidla s kamerou monitorují objekt pomocí senzorů a videa. Přístup je možný kdykoli a odkudkoli prostřednictvím chytrého telefonu.

Objevte nyní

Světlo pro dlouhé a klikaté chodby

Pro individuální, rozšiřitelné a měnitelné osvětlení dlouhých nebo klikatých chodeb je zapotřebí pouze jediná přípojka napájení.

Objevte nyní

Modernizace na inteligentní domácnost

Chytré systémy nevyžadují rozsáhlou rekonstrukci, abyste si ve vlastním domě nebo pronajatém bytě mohli inteligentně nastavit vytápění, žaluzie a osvětlení.

Objevte nyní

Pocit bezpečí díky čistému vzduchu

Zdravotně nezávadné čističky vzduchu s UVC zářením snižují riziko infekce a jsou alternativou k větrání v chladném období.

Objevte nyní

Inteligentní světlo v zahradě

Chytrá venkovní svítidla otevírají nové možnosti, např. zapínání a vypínání s rozpoznáním polohy, automatické světelné režimy a skupinové ovládání.

Objevte nyní

Automatické orientační světlo

Jakmile z postele vyčnívá noha, rozsvítí se kontrolka: To zajišťují lišty, které jsou připevněny pod postelí a díky senzoru reagují na pohyb.

Objevte nyní

Úspora s moderními LED žárovkami

Útulné světlo jako u klasické žárovky, ale až o 90 % účinnější: LED žárovky jsou nejlepší volbou pro osvětlení obývacího pokoje - a jsou k dispozici v mnoha variantách.

Objevte nyní

Osvětlení pomocí solární energie

Bez technických znalostí pro instalaci, bez spotřeby energie, zcela nekomplikovaně: solární světla tvoří světelné akcenty na zahradě, terase nebo balkoně.

Objevte nyní

Do bazénu

Díky atmosférickému světlu se bazén stává dvakrát oblíbenějším místem pro ochlazení v létě. To vyžaduje speciální svítidla s ochranou IP.

Objevte nyní

Útulný čtecí koutek

Díky stropním svítidlům s lampami na čtení, stolním lampám, závěsným svítidlům a nástěnným lampám vytvoříme útulné posezení pro čtení, relaxaci a surfování na internetu.

Objevte nyní

Správné používání senzorů

Kvalitní venkovní osvětlení řízené senzory výrazně zvyšuje bezpečnost domu. Tento průvodce vysvětluje vše o správném výběru a umístění venkovních svítidel s detektory pohybu.

Objevte nyní

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.