zahradni lampy

Zahradní lampy jako z pohádky Snová letní zahrádka

Zahradní sezóna je prostě nejlepší doba v roce pro práci, odpočinek a trávení času s přáteli a rodinou na zahradě. Vyvstává tedy otázka: jaké jsou lampy, které musíte mít na vaší zahradě? A jak nejlépe osvětlit své cesty kolem domu a zahrady?

Solární světla

Díky síle slunce existuje mnoho výhod pro zahradní osvětlení: Žádné náklady na elektřinu, žádné pokládání kabelů. Lehké lampy, které lze flexibilně polohovat a snadno instalovat.

solarni svetla

Solarní dekorace

solarni svetla

Solarní osvětlení cesty

solarni svetla

Solární koule

Solární světla milují slunce! Proto vždy směřujte vaše světla k jihu a k přímému slunci. Tím získáte optimální výsledky nabíjení.

Balkón a terasa

V létě se balkon a terasa stávají druhým obývacím pokojem. Co by nemělo chybět, jsou světla, která dodají uvolněnou atmosféru. A existuje celá řada - skutečná soutěž o stylová interiérová světla!

balkon a terasa

Stojací lampy

balkon a terasa

Světelné řetězy

balkon a terasa

Dekorativní svítidla

Terasa by měla být útulná! To nejlepší co k tomu potřebujete, je teplé bílé světlo s teplotou barev menší než 3 300 kelvinů.

Smart Garden

Chytrý dům už je známý koncept, ale taková inteligetní zahrada : Ovládání venkovních světel pomocí aplikace pro smartphone je praktické a zábavné. Jednoduše si vyberte správnou barvu světla pro každou příležitost, čas a tlumení.

smart garden

Smart-Home osvětlení cesty

smart garden

Smart-Home osvětlení všeho druhu

smart garden

Smart-Home nástěnná svítidla

Pokud chcete, aby vaše svítidla byla také chytrá, mohou se některé svítidla pohodlně i předělat na smart. Vše pak může funguje stejně jako například v obývacích pokojích.

Fasáda a zdi domu

Moderní venkovní nástěnná svítidla perfektně osvětlí cestu domu, terasu a balkonu nebo vstupní prostor.Exteriérová svítidla se perfektně hodí nejen na halvní dům, ale i klidně na přístřešek na nářadí.

fasada a zdi domu

Nástěnná svítidla s čidlem pohybu

fasada a zdi domu

Osvětlení čísla domu

fasada a zdi domu

Venkovní svítidla Up & Down

Venkovní nástěnná svítidla se soumrakovými senzory a detektory pohybu jsou praktické - světla se rozsvítí, pouze když jsou skutečně potřebná - skvělé pro životnímu prostředí a vaší peněženku.

Sloupky

Osvětlete vaši úžasnou zahradu večer. Například se sloupky s hroty do země. Mají skvělou výhodu. Mohou být přesunuty podle libosti.

sloupky

Refkletory s bodcem

sloupky

Zemní svítidla s bodcem

sloupky

Světla s bodcem

V chráněném a krytém prostoru postačuje třída ochrany IP44 pro bodová světla. To poskytuje ochranu proti stříkající vodě ze všech směrů. IP55 nebo dokonce vyšší je vhodné pro jakékoliv počasí.

Osvětlení cesty

I když známe každý kout naší zahrady a cestu domů, osvětlení se určitě hodit bude. Najednou se objeví hrboly, které jste ani nepamatovali. A co třeba takhle osvětlená cesta do domu pro vaše hosty? Proto se spolehněte na správná světla!

osvetleni cesty

Osvětlení chodníku

osvetleni cesty

Nájezdová světla

osvetleni cesty

Osvětlení příjezdové cesty s čidlem pohybu

Pro světla u příjezdové cesty platí následující: čím vyšší jsou světelné body, tím větší je plocha, která je osvětlena. U vyšších svítidel potřebujete celkově menší počet. Logické!

Sloupky se zástrčkou

Se zásuvkovými sloupy jsou prodlužovací šňůry v zahradě minulostí. Jsou připevněny k podlaze nebo pevně zapuštěny do trávníků a jsou k dispozici s několika zásuvkami pro sekačky na trávu, rádio, mobilní telefony atd. Stačí je připojit a rozloučit se s kabely.

Nezapomeňte, že existují i svítidla, která mají zároveň integrované elektrické zásuvky. Jsou to tedy velice praktická světla 2v1.

FAQ: Často kladené otázky o zahradním osvětlení

Který materiál je pro zahradní světla nejlepší?

Která třída ochrany IP musí mít zahradní osvětlení?

Jaká je výhoda zahradních světel s detektory pohybu?

Kolik lumenů potřebuje moje zahradní osvětlení?

Což je lepší: zahradní osvětlení solárním nebo elektrickým proudem?

Která barva světla je nejlepší pro zahradu?

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH